Chcem pribrat 20kg

nikinka

som nikola a ja velmi tazko priberam ale nerobim si stoho nic pretoze mam este len 15 mozno este priberiem ale jem velmi vela a vobec to nieje vidiet

johny xD

ja mam 176cm a vazim 49 kg :D takze tak zerem ako svina a nic a mama len to je dedicne v 20 ke zacnes priberat , to mozem o... mam 16 a chcem priberat teraz nevete daco poradit ? pls moc

nejem

je smutne ze clovek sa tu docita len sprostosti od sprostych deti co pisu len veci ako "papaj viacej to pomoze" a pod.

a k vedcovi mackousko: jj asi vo vysetreniach chybovali.. zazalujem tu nemocnicu.. alebo ju zjem a priberiem nejake to kilecko ako zazrakom..

fitnes

Ahojte kocky.Na pribratie je dolezite posilovat.Najprv musite zahriat srdiecko a riadne cvicit na spevnenie potom riadne papat.Hlavne ryby su na postavicku.Zarucene priberete a budete kocky.Pribratie je aj o psichyke musite si aj mysliet,ze pekne priberate.

..........

existuju tzv.tekuta strava napr.nutridrink ktora ma dvojnasobne mnozstvo kalorii.ja som par ochutnala, ked som bola po operacii mandli, a nemohla som jest tuhe.na moje pocudovaniem mi to zvysovalo chut do jedla, i ked chvilu som bola syta .tak isto rozne elixiry, ktore zvysuju chut do jedla,v lekarni by ti vedeli poradit.tie nutridrinky sa kedysi dali aj predpisat od obvodnej, len asi boli vymedzene indikacie.chutovo nic moc.tradicne /ale nie moc ucinne/ su pangamin a rybi tuk/pozor na davkovanie, kedze je bohaty na vitamin A,D ktore mozu byt nebezp.v tehot.davky nad 8000 IU denne/a takisto predavkovanie moze byt nebezpecne, ukladaju sa dlhodobo v peceni

tali

ale pocuvajte ja mam pre vas taky dobry tip ze ::moja krsna mi povedala ze pribera sa zo suseneho kozlieho mlieka ...takze skuste to vyskusat ja som to este neskusala ale skusim to... a este mi napadlo co keby ste si zacali robit sunar???...ved to davaju babetkam a tie z toho dost priberaju..no a keby stže pili ten sunar a popritom este vela jedli tak si myslim ze je zarucena istota ze priberiete ...takze ..SUNAR A SUSENE KOZLIE MLIEKO(to predavaju v lekarni)...