Stastne vztahy vs. nevera

Príspevok v téme: Stastne vztahy vs. nevera
repka

stale sa tu prebera nevera a podobne veci, ze som uz parkrat citala, ze baby mate - aj ja niekedy pocit, ci vobec existuju stastne vztahy a normalny chlapi a zeny.. preto zakladam tento prispevok aby ste sem napisali vase nazory na to a kludne opisali vase stastne vztahy.. a chlapi sa mozu vyjadrit ako vidia neveru a ci si myslia ze kazdy chlap bude podvadzat - podvadza a pod....

repka

je to smutne.. ja som ale stale naivna a verim na to, ze pokial sa stretnu dvaja s rovnakymi hodnotami v zivote tak to moze fungovat...
.. tiez je smutne, ze v dnesnej dobe ked pride prvy problem to ludia neriesia ale proste sa vzdavaju a "hladaju" inde ako vravis :/

ema123

Jasne, že existujú aj šťastné vzťahy. :-) Ale nie tak často, resp. dlho, ako by sme si želali.
Šťastie je stretnúť človeka, s ktorým si ten druhý bude rozumieť, bude ho mať rád aj po vyprchaní zamilovanosti, bude mu najlepším priateľom a oporou v živote. Nevera v takomto prípade vôbec nemusí nastať.
Ale je fakt, že si neviem vybaviť vo svojom okolí takýto pár, ktorému by to takto vydržalo viac ako 10 rokov. :-( Vtedy už na vzťah útočí plno nástrah a miesto toho, aby sa problémy riešili, jednoduchšie alebo pohodlnejšie je zo vzťahu utekať a začať si niekde inde s niekym iným s ružovými okuliarmi na nose.