Liečebný kod

Príspevok v téme: Liečebný kod
fifiBB

Ahojte,
sú tu takí ktorí sa liečia pomocou liečebných kodov? Túto knižku mám doma, stále ju čítam, aby som tomu čo najviac porozumela. Nie je mi uplne jasná technika cvičenia. Najprv si stanovím problém, ohodnotím ho od 1 do 10, hladám obrazy v minulosti, potom motlitba a samotné cvičenie kodov, ..poradí mi niekto na čo sa mám sústrediť počas vykonávania samotných 4 krokov? môj problém je obojstranná neláska medzi mnou a svokrou a veci s tým spojené, ktoré mi veľmi zasahujú do normálneho rodinného chodu. Ďakujem.

jetoblbost

cele je to strasna blbost, dalsi americky vymysel. len sa tam skus zaregistrovat a uvidis co ti od nich zacne chodit, same reklamy a ponuky na kupu vselijakych lekcii atd. obidvaja ti tzv. doktori sa poriadne nabalili, este behaju po svete a lanaria blbych aby im zaplatili za seminare, predavaju tu sibnutu knihu a chudaci stale cakaju, ako si odblokuju vsetky svoje emocionalne traumy a budu zdravi a stastni. je mi do placu z takychto podvodnikov, ale zase uprimne si priznajme, keby nebolo sprostych a dovercivych, tak by podvodnici vykapali.

alisa7

Ahojte,
ja som to skúšala, ale vôbec neviem ako to mám cvičiť. Zdá sa mi to málo vysvetlené, píše sa tom, že si mám vyhľadať zážitky, ktoré súvisia s mojím problémom. Ale keď mám nejakú chorobu ako zistím, ktoré zážitky to spôsobili? Veď ja som si myslela, že pri liečebných kódoch to zistím. Vôbec neviem ako to mám realizovať. Hľadám niekoho, kto s tým má skúsenosť, u koho to funguje a ako to teda robí. Ďakujeeeem!

fifiBB

dakujem,
ja ju nemám ešte celú prečítanú, ale kody cvičím asi 5ty den, hladám niekoho s kým by som sa mohla podeliť o poznatky a účinky liečenia..prípadne poradiť.môžte aj na mail.dakujem

efsun

ahoj,ja ju prave citam,pise sa tam ,ze mas myslet na nieco pekne,prijemne...

tiez by ma zaujimali nazory na tuto knihu