Debilne relacie

Príspevok v téme: Debilne relacie
galinea

Ahojte, mam jeden problem, som clovek, ktory studuje dve vysoke skoly, ma pracu, postavenie, citam, vzdelavam sa. Ocakavam to aj od partnera, resp. paci sa mi, ked je trosku na vyssej urovni. Mam priatela, je naozaj dobry a mily, len jedna vec ma vytaca. Pozera stupidne programy ako Farma, Farmar hlada zenu, Mama ozen ma,Buckovci. Neskutocne ma to vytaca, pretoze ja tieto relacie povazujem pre stupidnych ludi. Velakrat som mu povedala, ze to je pod jeho uroven a preco to pozera. Co mam robit? Mam ho rada, ale tym to ako keby prekracoval moje hranice idealneho chlapa :(

kaktusss

By ma zaujímalo, aké riesenie problému slečna očakávala? Zjavne chcela len počuť že ma pravdu a že len ona ma skvelý vkus a každý kto to pozerá je blbec, rozumej teda najma jej frajer, ktorý ani netuší, co tu svojim nízkym vkusom sposobil za búrlivú diskusiu :DD

ebi777

v prvom rade by mal každý tolerovať príspevky druhých, nie útočiť,,
keby nebolo útočenie nebol by ani útok!

odpovedam

galinea, tak si sprav v tom case aj ty svoj program. kazdy sa budete venovat svojmu a spolocne travit cas budete inokedy. kompromis je lepsi nez vycitky. Alebo navrhni priatelovi, nech si to nahra a pozrie si to neskor.

Juraj12

no my sa ideme prejst tak na hodinku pred superstar a potom prideme a pozerame. pozerame aj s jej mamou :). radsej by som siel s nou do detskej a tam sa venoval jeden druhemu alebo by sme si pozreli nejaky dobry film. ale stale to nebudem navrhovat, ked chce pozerat Superstar tak nech pozera a ja to nejak pretrpim do tej 23:00 a to vlastne ani nie sme spolu, kedze sme tam s jej mamou. tiez by ale mohla sem tam navrhnut, ze to nepotrebuje pozerat a robili by sme nieco ine.

Laara

ebi, k tebe sa uz nejdem vyjadrovat..zbytocne..ale medzi tych jednoduchsich spoluobcanov sa nezaradujem (aj ked ty si to spravila) len na zaklade toho, ze som podla teba udajne nepochopila tvoj sofistikovany a prudko hlboky a hodnotny prispevok a necitala medzi riadkami..tak preto sa citim dotknuta malinko ;)

Juraj, ale tak nie je dolezite, ze ste s priatelkou spolu? hoci aj pri pozerani Superstar?..ze sa mozte drzat za ruky, tulit sa, rozpravat..proste travit cas spolu..

galinea

Juraj12...presne toto mam aj ja problem. Niekedy som u priatela a prve, co spravi, zapne telku. Vravim mu, vsam podme von, je krasne, prejdeme sa a on mi zabije, ale teraz nie idu Buckovci. Slak ma ide trafit.

Dadula56

Dufam, ze vsetci, co ste si pekne prilozili polienka do ohnicka svojho ega a urazate prispievatelov, mate tiez vysoke skoly. Darmo nepozerate ten odpad v TV, ked sa neviete ani slusne spravat. To uz to radsej pozerajte, ale spravajte sa slusne a ludsky.

odpovedam

doubledog, ja nemam patent na pravdu, preto sa vyhybam akymkolvek tvrdeniam toho, co je spravne a co nie. Kazdy clovek nech si sam odpovie, co sam chce.

Ale faktom je (niekolko krat podlozenym - patraj, ak mas chut), ze vsetky spolocenske vrstvy konzumuju "nizke", "podradne", "priemerne" a "primitivne" obsahy. Rozdiel je len v tom, ze ludia z vyssich tried (povedzme ti, co sa povazuju za elitu a vzdelanych) konzumuju navyse aj nieco z kultury vyssej.

Ci je to spravne alebo nie nema vobec zmysel riesit. Pretoze vkus nemusi hned hovorit o tom, ci je niekto "nadradeny" alebo "podradeny". Dokonca media nemaju ani dosah na tvoje hodnoty. Vytvaraju umele hodnoty a umele potreby, ale pokial ich ty sam nemas v sebe zakodovane, neprijmes ich. Media maju tak akurat vplyv na to, o com premyslas, nie co si myslis. Ako tu uz niekto pisal, ked pozeras horory, neznamena to, ze si zvrhlik alebo vrah.

Rovnako tak (to je len moj osobny nazor) nenajdes dvoch ludi, ktori maju uplne totozne hodnoty. Rozdiely medzi ludmi jednoducho su. Ked ma niekto v niecom ine postoje, nerobi to z neho primitiva (co opat vyplyva z toho, co som vyssie pisala).

Juraj12

moja priatelka tiez pozera Superstar a vacsinou, ked pridem ku nej v nedelu, tak cely cas cumime do 23:00 superstar a potom idem domov, co ja fakt super straveny vecer. tuto nedelu sa ale prekonala a nepozerali sme, lebo bol aj hokej, takze to bol jeden z dovodov. Tiez som jej povedal, ze radsej budem doma ako mam prist a cumiet tam superstar, ze telku mam aj ja doma. a namiesto pozerania budem robit nieco ine, napr. si pozriem film. Spytal som sa jej ci ma 15 lebo to vacsinou pozeraju len deti a skriekajuce tinedzerki.

ebi777

jaj no a čo je urážlivé na prostosťou????? veď si nepochopila môj príspeveok,,,, a komentovala žasnutím,,,
presne tak ahoj ty maximálne tolerantné dievča