Problem s priatelom

Príspevok v téme: Problem s priatelom
Terezzza

Ahojte, mam asi dost zavazny problem. Mam priatela, sme spolu 1,5 roka. Vzdy ked sa pohadame, alebo riesime problem tak ustupim prva. Vzdy som to ja, co urobim kompromis, alebo sa udobrujem, aj ked pravdu mam ja. Teraz viem,ze to nebolo spravne. Pohadali sme sa, no budem si stat za svojim, ze mam pravdu a cakam, ze to pochopi a ozve sa prvy. No on sa mi uz 4 dni neozval. Povedala som si, ze nemozem veci pohnut zase ja, lebo budem presne tam, kde som bola ako vzdy. Teraz sa obavam, ze sa ani neozve. Je neskutocne tvrdohlavy :( Myslite, ze sa zlomi, lebo ja uz zacinam pochybovat :(

ektoplazma

alebo že "ok, beriem na vedomie" :D aby si radšej myslel že za tie dni si si užívala čas pre seba a nie prahla po ospravedlnení :)) ale to už ty musíš vedieť ako na neho, čo sa ti osvedčilo v minulosti ;)

TinaM

no podla mna je dost podstatne, preco ste sa pohadali. Lebo pokial urobil nieco zle a je na mieste jeho ospravedlnenie, tak by som cakala, kym to nepride. Ospravedlnenie nie je vec, za ktoru sa ma clovek hanbit, ale prejav otvorenej mysle a prebratia zodpovednosti za svoje ciny. Ked uz zvladol lekciu cislo 1- ozvem sa prvy, nechaj ho pekne skvarit, kym nezvladne aj level 2- priznam si chybu a olutujem ju :)

Terezzza

No, oki! neodpisem hned, ale co mu mam napisat, ze aj on mne chyba, alebo nieco ine....normalne som z toho hotova, uz som bola zmierena, ze sa aj rozideme. Teraz som nabrala druhy dych :D

ektoplazma

hej, a keď sa mu potom ozveš tak nie tónom "konečne si sa ozvaaaal", ani urazene, skôr ľahostajne a rázne :)

Terezzza

Dievcata prisla mi smska..."chybas mi!" skoro som z noh spadla, on sa predsa len zlomil, azda otvorim sampanske :DDD...no, neviem, co mu odpisem, este by som ho trosku potrapila :D co navrhujete ?

Agnes999

No to neviem ci sa zlomi, ale ak nie, tak za to nestal. Evidentne si ty vo vztahu ta, kto miluje viac. Neozyvaj sa mu, aj keby sa mesiac neozval! Bud ta ma rad a ozve sa ti a ked nie, predsa nechces zit vo vztahu s niekym, kto ta nemiluje a je s tebou len preto, ze ho stale uhanas.

TinaM

Pamatam sa presne na podobnu situaciu s partnerom (teraz uz ex :D ). vzdy som ustupila, lebo ja sa neviem dlho hnevat a nebavit sa. Ale raz som si povedala, ze stacilo, ze zo mna chuderu a somara robit nebude a tak som sa mu neozvala. Po dvoch dnoch, vyplaseny ako besna fredka v akvariu prisiel za mnou, so slzami v ociach a veru, bolo tam aj ospravedlnenie, ktore som ho ja (vtedy dost jesitna) donutila zopakovat tak, aby som to aj pocula a bolo to zrozumietelne :D