Prejedanie

Príspevok v téme: Prejedanie
slniecko225

Neviem to vobec ovladat ale mam vycitky a strach ze sa vratim k povodnej hmotnosti. Schudla som 10kg ale pomocou zdravej stravy a cvicenia. Vtedy som mala vyhodu ze mi v podstate nic nechutilo a necitila som ani chute jedla ....ale teraz ....vsetko mi znova chuti ....a newem co s tym ..skuste nieco poradit ....

Miki.

Taky jsem se prejidala, vim, jak to zastavit.. Pokud chces muzeme si zavolat na skypu Meginka88 nebo si pisnout email Miki.nnn@seznam.cz

nyx-

tak to potom to dychanie :) je aj dokazane ze nie je mozne byt nahnevany, ak vazne zhlboka nejaku dobu dychas, ze sa skludni cely system.. :) skusim to aj ja terza na tu skolu aplikovat, ci sa mi to bude lepsie zvladat, lebo ja dycham dost plytko v podstate :/

slniecko225

Ani nie stres doma ako stres v skole.....mno tak teraz ing statnice su riadna pecka tak to bude tym ....mno ja caje nelubim od isteho casu ....takze asi len dychat zhlboka

nyx-

tak to bude urcite tym stresom.. a tou rodinnou situaciou, tusim si spominala niekd enizsie, ze doma to mas stresove..
mne k zvladaniu stresu dost pomahala joga a meditacia, plus caje... dost sa mi to po istom case zlepsilo a maturu pisomnu som zvladla psychicky velmi v pohode, aj ked obvykle som mala velke stresy aj z obycajneho testu...

slniecko225

Inekcie neberiem ani lieky okrem HAK ale tu berem uz dlho ....sexu mam dostatok tym to nebude :) .... principom zdravej stravy rozumiem ved na tom zaklade som chudla .....ale ja mam fakt nervy v r*ti .... posledne dva dni som bola v poho a jedlo bolo po starom ale znova prisli stresy ucenia sa na statnice a vsetko okolo toho ..a bolo to spat ...ale som sa ovladla ...zobrala som si k telke len rajciny a uhorku ....

petracek

podla mna treba len jest zdrave a malo kaloricke potraviny....

pozri na toto:

spravy.pozri.sk

cokolada, vela masa, sladkosti, zmrzlina, jedlo neskoro vecer a podobne ......

nyx-

to s tym zajedanim sexualnej energie som cuz citala v jednej knihe. Ze ked nedovolime sexualnej energii volne prudit spravnym smerom, zacne byt posadnuta jedlom.

nieco na tom byt moze.. respektive stylom, ak nieco potlacas v jednom smere, prejavi sa to v inom... ako ked niekto prestane fajcit a potom si to vynahradza inde... treba vzdy prist na ten dovod prejedania a vyriesit ten, inac sa to bude asi donekonecna vraciat spät...

MARISAPEPE

može to byt aj dosledkom liečby injekcíií ktoré podporuju chut do jedla, ja napr dostávam injekcie ktorých ulohou je dostat neurotransmitery do mozgu ktoré mozog dostáva z jedla, čiž po injekcii umieram hladom.Dufam verím ak s injekciami skončim všetko samo zide,lebo ked som bola zdravá som normálne jedla a bola som uplne štihla.prejedanie dalje može byt aj výsledkom aktívnej možno si silnejšie hormonálne založená alebo zajedanie sexuáílonej potreby,potom može to byt že si geneticky tak disponovaná že potrebuješ viac jedla aby si bola uspokojená proste si asi endogenny typ s tým nič neurobíš

slniecko225

mno ja sa ani tak nenudim .....ja ked som v brutalnom strese tak ma to chyti ako teraz ....mno ja sa nevem dostat cez 77 ....ked sa konecne dostanem na 77 tak idem naspat na 80 ...vrrrr ....

Sisi092

AJ JA mam ten problem že je nuda a idem jesť alebo prote vkuse myslim na to čo by som jedla a čo musím zjesť a čo nemožem jest a kedy už do riti schudnem ...a no otrasne sa cítim a niekedy su dni ked vyžerem vela veci a nedarí sa mi schudnut zo 67kg na 55.