Dlhotrvajúca čierna ceruzka na oči

maddie

ja mám super skúsenosti s Exaggerate od Rimmel (vysúvacia), a ešte SuperShock z Avonu, gélová ceruzka. drží bez rozmazania :)

sanyka151

Na oči používam Essence long lasting a na obočie tiež ceruzku od tejto značky a nesťažujem sa. Zoženieš lacno v DM

xxy

max factor drzi, gelove linky drzia dlhsie, tiez tekute.. vyhybala by som sa tym lacnym variantam, tie vacsinou nedrzia. a maybelline tiez nevydrzi.

sheila.

Pouzivam ceruzku vodeodolnu gosh alebo vodeodolnu maxfactor.. obe su velmi dobre vydrzia 12 hodin bez rozmazania..

faidra8

ceruzku na oci odporucam rimmel - scandalized, vyborne drzi a nerozmazava sa
na obocie je podla mna lepsie pouzit tien, v drogerii ponukaju tiene na obocie napr. essence, catrice, alverde... vyzera to prirodzenejsie ako ceruzka, ale tak kazdemu vyhovuje nieco ine, ceruzku na obocie odporucit neviem, kedze nepouzivam

o_o

ja mám (síce hnedú,ale čierna bude myslím si rovnaká) tekutú očnú linku od miss sporty a je perfektná.. vydrží veľmi dlho, keď som sa predvečer namaľovala a bola cez noc preč tak ešte aj keď som prišla na obed domov, tak som ju mala a nebola ani rozmazaná ani nič .. :)
a drží mi už hrozne dlho