Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prsia

Príspevok v téme: Prsia
Dona_274

Ahoj mám za chvíľu 13 rokov. Ale ešte nemám prsia. Bojím sa lebo za chvíľu je leto a ja som plochá. A všetci sa mi za to budú smiať, a už s tým aj začali. Tak čo by mi hovorili keby ma uvideli v plavkách? A preto by som sa chcela opýtať či nemáte nejakú radu ako si ich zväčšiť.

123456:)

je to smutne kde tato spolocnost dosla ze 13 rocne dievcata sa musia takymi vecami trapit... chapem ze sa trapi a to pochopim ako ta z maldsich generacii lebo stale sa hranica dieta a "dospely" clovek posuva dole a dole... a dnes sa mladi musia trapit vecami nad ktorými sme sa v ich veku smiali na preliezkach... chapem ze by sa jej mohli vysmievat...poznám dievčata ktoré v 14-15 uz vystavuju svoje cecky na FB a ze preco ma dakto komplexy... ale Dona_274 ver tomu ze tie prsia nie su take podstatne...mala som z nich mindraky aj ja ale proste naucila som sa ze zena moze byt pekna aj bez prs... len sa tak musis citit sama... hlavne nemaj mindraky a neskryvaj sa...pozri si herecky spevacky niektore nemaju skoro ziadne prsia...a stale vedia byt pekne a sexy...

Kira5

Dona, prsia nech ťa netrápia, ja som prsia nemala takmer žiadne, začalo sa to meniť až po 20-ke keď som trošku pribrala... Všetko chce čas...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.