Kvalitná "zhusťujúca" maskara?

Fleur-de-lis

no ja som bola s MF prekvapená, lebo som veľa čítala o tom, že sú naj. Na niektoré sa síce sťažovali, že skoro zasychajú, ale na tú 2000 Calorie som čítala dobré ohlasy. No čo už.

Možno skúsim tú od L'Oreal. Nad Maybelline váham, už som nejaké mala a nemala som šťastie.
Vodeodolné nechcem, nebaví ma to odličovanie potom :)

gumka

nechala som sa "namotat" na Colosal volume od Maybelline - tak to je najhorsia spirala, co som kedy mala, neodporucam - po par hodinach krasne opadava...uz nikdy viac tato znacka

Dadula56

Tiez mam Max Factor, False lash effect, u mna asi najlepsie zatial zo vsetkych. A ja mam riasy fakt mizerne, takze mozem odporucit. Mne nevyschla velmi skoro, urcite nie rychlejsie ako ostatne. Ale uz som z viacerych zdrojov pocula, ze vysycha, tak neviem, asi mam na ne stastie.

amanda23

co sa tyka vodeodolnych riaseniek, vyuzivam rozhodne len na dovolenke, pri kupani, nehorazne mi z nich vypadavaju mihalnice, je jedno, akej je to znacky, je to tym, ze strasne vysusuju, akoby "stahuju" tu mihlanicu, normalne to po naneseni vzdy citim. Ale na dovolenky k moru super vec...

xxy

nemam zle skusenosti s mf, waterproof neopadava, maybelline je ok, akurat viac rozmaze pod ocami, ale vysledkom je trochu podobna mf

LanaLou

Zlé skúsenosti s maskarou od max factor??! :O Také niečo sa mi ešte nestalo, a to ju používam už nejaké 2 roky... Lepšiu som ešte nemala. A jedna mi vydržala skoro rok :D

amanda23

s tym max faktotom nemam ani ja dobre skusenosti, opadava, este je len nova, tak som ju vyhodila. Najlepsie skusenosti mam s Maybelline , popozeraj, su kasovite, dlho vydrzia a riasy huste aj dlhe a nedrazdi mi oci. Skus si uplne od koriekov nanasat aj 2-3 x , ale nie cele mihalnice, lebo potom to vyzera umelo, pomoze aj tenucka tekuta linka.