Problemy s močovym mechurom

Príspevok v téme: Problemy s močovym mechurom
XAXO

Zdravím mam problémy s močením , tento problem mam už asi mesiac a stal sa zo dna na den.

Zhruba pred mesiacom som mal uplne normalny den ziadne problemy s vyprazdnovanim , na druhy den v poobednajších hodinach sa mi nedalo močiť , ako keby sa mi neplní moč. mechúr (bol som aj u urologa - syntostigmin a alfuzosin sandoz mi predpisal -trocha to pomohlo ) , pritom som vypil hodne vody ,bolesti nemam jedine mam taky trpnuci pocit na lítkach v zapastí, ide o beztlaké močenie. Jedine kedy sa normalne vymocim je ked rano vstanem. napr. dneska som vypil asi tak 1,5 L vody a vymocil som zhurba 2 dl a to neni normalne , prosim poradte ak dakto vie .

redka

dadula mozes mat oblickove ci mocove kamene... chod na vysetrenie alebo skus zacat pit caj chanka piedra, mozes skusit pre lepsie vylucenie kamenov aj kvapky rowatinex, ak je tam zapal mozes aj extrakt z kapucinky, D manosu, berberine, a zvysit prijem horcika... alebo ak nie si alternativec tak chod na urologiu a uzivaj to co ti tam povedia.. inac som citala, ze na rozpusanie oblickovych kamenov je dobre aj pivo pilsner :D na zdravie

dadulla

Dobry vecer...hoci tu marne nieco hladam,aby som sa viac o mojom probleme dozvedela, nenasla som zatial nic...Nakolko mavam neskutocne bolesti krizov a dostavam v priebehu 4 tyzdnov aj 6 iniekcii, bolo mi povedane, ze moj problem ale nema nic spolocne s chrbticou ako takou ale s mocovym mechurom...Ako mam tomu rozumiet? Chrbticu mam v uplnom poriadku a tie iniekcie naozaj ani trochu nepomahali...Viete mi prosim Viac napisat? Dakujem...