Gainer - ake mate skusenosti?

Príspevok v téme: Gainer - ake mate skusenosti?
xxxs

Ahojte. Som typicky ektomorf. meriam 167cm a vazim 47-52kg. Mozem jest hocico, ale nepriberiem z nicoho... Tazko naberiem nejake to kilecko, ale staci malo a hned to ide dole. vyskusala som kadeco: B12, pangamin, vysokohormonalna anti, peritol ... ale to je vsetko na chut do jedla, ale tu mam, velku - casto sa aj prezieram ;) a ono nic :(. po peritole som 2x behom 4 dni dokazala pribrat cca 5kg (na mne to vobec ani nebolo vidno), ale po vysadeni mi zas vobec nechutilo jest, tak som zase schudla, cize peritol akcia-reakcia a nic z toho. najnovsie som si objednala Gainer, uzivam ho zatial len 4-ty den, ale ak uz toto nepomoze, tak uz potom neviem. nechcem vela pribrat, len trosku... ide mi to uz aj na nervy dost, kazdy aka som chuda, nech jem, ze ma odfukne..ale ja za to proste nemozem :( ... to nejde.. a neni som najchudsia, ved kolko suchotiniek vidievam a urcite som neni taka ista... mate/mali ste niekto podobny problem? pomohol vam ten gainer?

doubledog

tvoj problem ale nie je v nedostatku kalorii.
ale skor v tom, ze tvoje telo tie kalorie nevie vyuzit.

nie je podstatne, kolko zjes, ale kolko stravis a vyuzijes.

takze sa skor zameraj na to, aby si podporila schopnost tvojho tela vyuzit stravu.
takze skus bylinne caje na travenie a zazivanie, pripadne nejake enzymy, a zarad cvicenie so zatazou.

lolypop

Ked budeš davať s gainerom kvalitnu stravu tak ti pomôže.Dávaj si ho ráno ked sa zobudiš , do 300ml mlieka polotučného , a poobede okolo 14-15:00.Ja som ho lial do seba 3x denne a pribral som 6 kíl.Ale samozrejme že som do toho jedol :)