Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Veľká potreba - už štyri dni nič

house

Ak sa vytvorila v konecniku tvrda hrudka stolice nepojde to lahko.Ja si pomaham streknutim mydloveho roztoku (mam taku flasticku so spicom s masti mastu s) do konecnika.
V podstate taky ludovy klistir.Niekedy tu hrudku aj opatrne narusam tupou namydlenou ceruzou,opacnym koncom, ale pozor ... opatrne, aby ste si neporanili konecnik...ulava je neskutocna...no a samozrejme predtym vela pijem teplu vodu !!!

.

možno máš jednorazovú zácpu
prilož si sprchovú ružicu s teplou vodou ku konečníku(klystír)a je to
asi máš moc pohodový život

dpk1

Trochu extrémne riešenie: Zapi kapustnicu pivom, alebo fazuľovicu....a šnúra nekadenia skončí s nasledujúcim ránom, možno ešte skôr.

lucik106

zeleninu, ovocie, veľa vody. skús si kúpiť v lekárni psyllium(vláknina) ale aj pri psylliu je potrebné veľa piť alebo skús čaj zo senny.

JessicaI

LiS

ja som mala take problemy ked som drzala Dukanovu dietu. Musela som s nou prestat. Rano pijem teplu vodu s citronom ale pocula som, ze je dobre dat si med so skoricou na lacno. Dobre su aj lanove semienka.

LiS

Tuky, ani sacharidy ani nic co ste pisali to byt nemoze, pretoze som schudla 5 kil a drzim si liniu, takže moju stravu tvori prevazne ovocie, zeleniny, voda alebo mineralka, cereálie, jogurty... Biele pečivo som nedala do ust polroka. Takže naozaj neviem...

vitavi

Zápchu spôsobujú potraviny s vysokým obsahom tuku a bielkovín. Sú to vlastne všetky potraviny živočíšneho pôvodu a "rastinné tuky" upravené saturovaním. Prispieť môže i biela múka a sladkosti.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.