Romanticka vecera

Príspevok v téme: Romanticka vecera
FreddieJ.

dnes chcem prichystat pre priatelku romanticku veceru. Rozmyslal som ze urobim maso(bravcove kare), ktore nalozim do omacky(horcica, cesnak, worcestrova omacka). potom opiect a opekane zemiaky. myslite ze je to dobre na romanticku veceru? potom som rozmyslal aj jahody + slahacku. To by sme potom mohli vyuzit samozrejme aj na ine :) este som premyslal, zeby som aj vinko zabezpecil, ale neviem ci mam, aby nam to neotupilo zmysli.

Co si myslite, vyzera to fajn, alebo doplnili by ste este cosi? :P

dakujem

Laara

jeeej, ake romanticke :) a urcite by si dala este masaz ;) chvalim ta, pekne gesto od teba..kiez by to napadlo aj toho mojho niekedy :D

lilyianka

inak ja by som na tvojom mieste kúpila ešte nejakú dobrú čokoládku alebo niečo na štýl bonboniéry ..ale nie, že tatianu a pod :D lebo ak to beriem podľa seba, vždy mám chuť na sladké a po tomto by som mala duplom ..a to vínko kúp určite, nejaké dobré, tým nič nepokazíš :)

MultiLevel

uz ste spolu dlho? :D nac si potom pytas radu? :) Ale zas aby som ta pochvalila, je skvele, ze sa o cosi taketo snazis :)
Mimo ineho, aj cesnak je skvele afrodiziakum :) Kto nevyskusal, nevie :) Ak ste uz spolu dlho, toto je skvely vyber vecere, plus skutocne dobre vino, sviecky, ako pise Tina - ruze, dobra nalada a bude to krasne

TinaM

sviecky :)
ruze (alebo ine kvety-ak ma rada)
prijemnu hudnu
vypnute mobily
a vinko kludne ano (do pekne vylestenych poharikov ;))

FreddieJ.

no vsak nie neviem kolko cesnaku, len strucik na chut rozpucit do omacky a zevraj horcica je jednym z afrodiziak, takze tiez by to mohlo byt fajn :) A uz sme dost dlho spolu, nie sme mesiac-dva. No skor som myslel, ze ci by ste este nieco poradili co doplnit do toho vecera.

Agnes998

No ty musis vediet co ma ona rada. Ja napr. bravcove nemusim, ale ak je to jej oblubene jedlo tak preco nie. Vino kludne kup, vsak nemusite vychlastat kazdy flasu.