DIM = dindiol methane - Kde zohnať?

Príspevok v téme: DIM = dindiol methane - Kde zohnať?
blablabla :(

Čaute.

Neviete, kde to kúpim? Respektíve ako sa volá nejaký produkt, čo obsahuje túto látku? Je to na úpravu hormonálnej poruchy. Mám vela testosterónu (porucha štítnej žlazy) a nechcem žrať prášky... Videla som to tu velakrát spomenuté od RNG, ale nikde nejaký kontkrétny názov. Mám ísť do lekárne a spýtať sa, že chcem niečo , čo toto obsahuje?? Ževraj to aj lieči cisty, HPV a kadejaké ženské ochorenia a je to aj výborná prevencia proti rakovine prsníka a pod. Mne ide hlavne o tie chlpy, lebo čím som staršia, tým to je horšie :((((((((

RNG

DIM je potravinovy doplnok, vytazok z kapustovin. Lekarne su na lieky, nie doplnky. Skus napr iherb.com
Ti maju na Slovensko znesitelne postovne a dobry vyber doplnkov,. Davka DIM je 2 x 100 mg.
DIM nelieci cysty, ale zmensuje pravdepodobnost ich vytvarania sa a najma ich zvrhnutia na rakovinne .
HPV je virus a na to je ucinne zvysovanie viralnej imunity, nic ine. Ako na to pozri cez Google.sk pod rng herpes. Treba brat viacero z uvedenych a z casu na cas striedat.
Zvusovanie viralnej imunity je sucast celozivotnej starostlivosti, prevencie.

Co sa tyka chlpov , na trhu je novy produkt , ktory odstranuje chlpy bezbolestne a naviac poskodi aj ich cibulky, takze nove chlpy rastu pomalsie a su ovela tensie
www.homehairremovalblog.com