Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prac. pohovor, neodsuhlasena dovolenka, co teraz

Príspevok v téme: Prac. pohovor, neodsuhlasena dovolenka, co teraz
bzzzz

chcem zmenit zamestnanie, bola som na pracovnom pohovore, kde som sa posunula do posledneho kola, prve kola som absolvovala tak, ze som v ramci lekarskych prehliadok cas natiahla aj na pohovory, no teraz mam problem, toto posledne kolo, rozhodujuce, sa kona mimo mojho mesta, dost daleko, a zamestnavatel mi nechce dat dovolenku (a to mam este aj staru, z minuleho roka), lebo ma nema kto zastupit, tri tyzdne dopredu som dovolenku hlasila, ze ju naozaj potrebujem, no vyskocili v praci problemy, a ja si ju nemozem vycerpat, co mam robit????

bzzzz

dakujem, no nizsie popisane varianty neprichadzaju v uvahu, pretoze vycestovat musim skoro rano, a vratim sa vo vecernych hodinach,v ten den nebudem mat moznost navstivit ziadneho lekara,

to, ze by ma vyrazili ma az tak netrapi, no horsie je, ze by mi zuctovali nahradu skody a nedali by mi poslednu vyplatu, nahrada skody by bola dost vysoka, kedze by za mna museli zabezpecit niekoho aj s ubytovanim, uz som zufala

0vecka

zalezi na tom ako sisi pracou ista a ci by ta napr vyrazili ak by si ftedy ochorela napr...

ja poznam typka ktory na taketo veci povie sefovi : sefe zajtra budem chory nerataj so mnou a v priebehu dvoch rokov ho nevyrazili nakoniec odisiel sam..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.