Ženská vypočítavosť

Príspevok v téme: Ženská vypočítavosť
Hnus

Kamoš čaka decko s babou a teraz sa musi ženiť. Ta baba otehotnela čisto premyslene a plánovane. Nalepila sa naňho odkedy sa mu začalo dariť v podnikaní , kúpil byt a pekné faro. Predtým naňho srala. Je to typicky solarkovo_fitnesovy nastailovany typ zlatokopky . Kamoš si chcel len užiť a teraz je v srackach. Mrcha vypočítava. Prečo ste také? Vidím že ho to serie.

Vojtoo

0vecka
a ako moze cenu urcovat muz?
tym ze odmietne vysoku cenu, akoze cena klesne?
vies ako funguje neviditelna ruka trhu, staci sa pozriet na cenu ropy a sme domaaa..
i ked zeny su prilis nesudrzne na to aby spravili kartel :D

Vojtoo

0vecka

no a? :D

bol si ty niekedy vo vesmire?

predpokladam ze nie, chyba ti to? asi nie :D

ked príde ten čas.. :D správny cas :D

co je na tom moralistickeho, ked mam taky nazor?

skor chod za starostom mnichova, uz ma nudia tie kolony v centre kde opravuju obchvat :Pked mi uz chces pomoct.. teraz sa tam bude mtrapit do Aud2014 no jo.. ci uz si v inom meste? :D stale ta neviem najst :P

a mate tam skarede baby.. tam by som nezpaichol ani keby mi zaplatia.. ked uz sme pri tom..

0vecka

2 Vojtoo cenu urcuju obidve strany...

mal si typek radsej zaplatit slapku vyslo by ho to lacnejsie

inak milujem tychto moralistov

pilulka zavidi, sweater si dlho nepichol, vojto asi nikdy atd... proste uplne super ludske vlastnosti

Vojtoo

melindaaa

lenze taketo spravanie mas len na slovensku :) (myslim ten afpark)

keby si to ten "borec" dovolil v takom monaku napriklad (a mnoho inych), tak by bol za miestneso šaša.. a to by mohol machrovat aj s ferrari a bentley naraz.. a kosielkou od hocikoho.. predpokladam ze tam by nemal ani odvahu niekoho oslovit :D

chybu robia zeny, ze sa nechaju tak lacno zbalit :D oni totiz nastavuju cenu na trhu :D

melindaaa

zas druha vec je ze nie kazda pekna zena musi byt hned zlatokopka..poznam take celkom isto... (ale zeny sa strasne opicia po sebe teraz ...ktora je lepsia, superia je to ako virus...)ale o take tito zbohatlici a zapalkari stoja len do chvile kym zistia ze im dotycna NEDÁ ihned ako ju odvezu svojim vylestenym farom niekam do baru a pozvu na kavu! takze vrana k vrane sada...cest vynimkam....pozam AZ jedneho chlapa ktory je inak za vodou moze byt na seba patricne hrdy...a stale skromny, na nic sa nehra, netvari sa ze mu patri cely svet a ze zozral vsetku mudrost sveta- mal tazke detstvo....horsie by bolo keby chlap stal naozaj o uprimnu lasku a ona by sa dala oplodnit len kvoli prachom...

a viete co je uplne komicke? ked sa v bratislave prihovaraju stari mladenci prechadzajuci sa po auparku atd.mladym zenam alebo zabkam, alebo rozvedeni degeskovia, chodia po auparku v novej koseli a zhanaju kadejake pipky..a tie ktore sa chytia ich podporuju este v ich spravani sa voci zenam...tak sa potom necudujte ze je to tu tak ako to je...ked sa niekto takym prihovori tak 99% sa vidi uz kdesi v miami na plazi :D sa necudujem ze to tu tak chodi..

takze HNUS - nerozculuj sa zbytocne mozno aj ty na taku natrafis frfles tu na nejake dievca a pritom isto by si sa za nou otacal div ze by si si krk nevykrutil a slinu by si tahal za sebou :)

sweater.

kto sa vyspi bez ochrany a este s cudzou zenskou, to mi vysvetli. ja by som sa tak bal rozika tehotenstva ze by sa mi hadam ani nepistavil...

pilulka

Podla mna kazdy hra svoju hru, on aj ona. On si chcel s krasnou zlatokopkou uzit a ona si chce uzit jeho peniaze.
Vyprask by si zasluzili obaja. Preco mu nestaci obycajna baba, ale taka "umelo dokonala", lebo ma prachy, moze mat teda aj tie "krajsie". A ona to potvora len vyuzila. Do zenenia ho tlaci bud ona, jej rodicia alebo jeho rodicia, alebo svedomie ak nejake ma. Mozno sa mu vyhraza jej rodina, ze ak nie, tak... Na jeho mieste by som si tiez dala overit otcovstvo. Ktovie kolkych takto vyuzila. Tie solarkove modelkovske nastailovane typy ako ich hnus nazyva vedia zblbnut chlapov. No ale hnus, ten tvoj kamos v tom nieje celkom nevinne. Darmo ho to serie.