Priatelkyn vzhlad..

Príspevok v téme: Priatelkyn vzhlad..
karelkarel

prosim o radu.
chodim s priatelkou uz 2 mesiace a ona ma na brade znamienko strasne sa mi nepaci, bojim sa ho je take velke a rastu z necho chlpky. inak je velmi pekna len toto sa mi nepaci. nemozem jej na tu stranu ani pozret. by som jej zaplatil operaciu nech jej to daju prec ale bojim sa jej to povedat. netusi to. inak je skvela super uzasna baba lepsej neni ale toto mi vadi :-( poradte mam jej to hovorit ako jej to povedat

Emily opat

Nerozumiem preco si nechavaju mlade pekne baby hnusne vypukle chlpate znamienka na tvary. Hnus. Dnes sa da znamienko odstranit laserom, bezbolestne a bez jazvy.
Normalne jej povedz, ze je krasna a ze keby sa chcela zbavit toho znamienka co je chybickou na jej krase, tak jej to rad zaplatis.

kabel

tiez sa mi zda, ze len tlk moze takto riesit jedno hlupe znamienko...no ak ti je z neho naozaj tak strasne zle, tak jej povedz, aby si to dala odstranit zo zdravotnych dovodov, aby nedostala rakovinu koze. Urcite jej nehovor, ze je to neesteticke. Pretoze bud jej ublizis, alebo sa naserie a dozvies sa velmi presne, co je neesteticke NA TEBE. A ver tomu, ze na tebe sa isto najde nieco, co je horsie ako jej hlupe znamienko, len seba posudzujes ako typicky chlap-ty si dokonaly :-)))

JahO_Odka

Asi si buď príliš mladý a neskúsený, alebo riadny buk.
Pokiaľ váš vzťah dokáže rozkývať znamienko na brade tvojej priateľky, tak sa s ňou rozíď. Lebo vo vzťahu prídu aj ťažšie veci ako je takáto povrchná banalita. A teba si ani neviem predstaviť, ako by si riešil skutočný problém. Na vzťah ešte očividne nie si duševne zrelý.
Howgh.

Lulita

povedz, ze si mal podobne a nechal si si odstranit, ci nad tým neuvazovala

ale najlepsie by bolo asi sa s tym zmierit

Vojtoo

len ci su 2 mesaice chodenia dost na to aby to zobrala s nadhladom :D
alebo ju namotat a o 2 roky jej to povedat..
dnes potrebujes taktiku, inak prehras, kruty svet no..