Jsem vylecena z bulimie, ma rada

Príspevok v téme: Jsem vylecena z bulimie, ma rada
Lola00

Pro vsechny, co se trapi touhle nemoci. I ja jsem si tim prosla..Nekolik let jsem trpela depresemi, zvraceni me pronasledovalo at jsem byla kdekoliv a jako spravny paranoik myslela jsem si, ze to vsichni kolem me vi a z toho jsem mela nejhorsi pocity.. Byla jsem slaba, bez vule a bez sebevedomi.. Nedelam Tady reklamu na zadnou webovou stranky, ale snazim se podelit s jinymi o to, co me pomohlo se vylecit!!! na strankach hubnuti-bez-diety-a-cviceni.webnode.cz jsem zakoupila produkt Svetol 100% PURE od vyrobce dynamic Nutrition, ktery zamezuje chut k jidlu. Hned v prni den uzivani jsem nemela potrebu se prejidat, nemela jsem pocit hladu, muj apetit byl snizeny!! Lituji, ze jsem tento vyrobek nezakoupila jiz drive !!Zadny jojo efekt ani vedlejsi ucinky. Byla jsem plna energie a pozitivni nalady. Pratele me nepoznavali, zacala jsem byt spolecenska a komunikativni. Muj Zivot se zmenil o 100%. Pokud chcete vedet vic nebo si o tom promluvit, muzete mi zavolat na skype Meginka88 nebo naspat email na Miki.NNN@seznam.cz ,

Preji uspesne uzdraveni, L.