Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dvaja muzi

Príspevok v téme: Dvaja muzi
ester55

Ahojte. Stalo sa vam niekedy, ze ste mali rady dvoch muzov rovnakym sposobom? Momentalne to prezivam, sama som si to sposobila, nestazujem sa tu. Len by som potrebovala radu od ludi, ktori si mozno nieco podobne prezili...
Ide o to, ze to uz trva jeden rok. s jednym sme boli milenci, a s mojim byvalym sme si len telefonovali. zrazu ma moj byvaly zavolal na veceru, ze chce byt so mnou, aby sme to skusili, mam ist s nim pracovat do zahranicia. Dalsi vsak o tom este nevie...ze odchadzam...a neviem ako mu to mam povedat. Problem vo mne je ten, ze nikdy nechcem nikomu ublizit..ale v podstate som to uz urobila..a nepozeram na to, ze oni obaja mi ublizili tiez...

ester55

Semii: ano mas pravdu, vybrala som si.Len ono je to zlozitejsie, nez to vyzera...ten moj milenec je moj sef, a on sa musi dozvediet, ze odchadzam na leto...a bojim sa mu to povedat...ze ako zareaguje...chcem s nim udrziavat priatelsky vztah, len neviem ci to este bude mozne..

semii

Milenca zrejme nelubis tak ako bývalého, ked si ochotná ho len tak opustiť, a co sa týka bývalého, asi je bývalý z nejakého dôvodu, čiže mysli na to že velku šancu na úspech to nemá. Ale asi to potrebujes zažiť a uistit sa o tom. Myslím že si si už vybrala.

nozdrap

mne sa to stalo,ale už velmi dávno ešte v puberte a oni boli do mna tiež velmi, ale koli prisnej výchove z toho nič nebolo, ale presne si viem predstavit že yb som s oboma randila rovnako lebo rovnako som ich milovala.spolužiačky o jedno nevedeli ani som s k tomu nepriznávala lebo ako oni jedného opisovali iže chudák ježiš aký škaredý a ja som v duchu nechápao krutilo že čo je v no mškaredé proswte mal užasnu velku lebku a tom ma vždy dostane,druhý bol krásavec ani neviem prečo bol do mna buchnutý bolo to obojstranné aj by som s nimi randila keby som nemala takuto matku, nemohla som mala som len 17 rokov.