Sex po polroku

Príspevok v téme: Sex po polroku
nikola20

Niesom už panna. ale je v dnešnej dobe ešte reálne mať ideal a očakavat od muža ze si počká na sex polrok, lebo ja mam taku zásadu nesexovať skor... ale príde mi to že ako keby to žiadny už nedokázal vydržat a myslím si ze dneska sa ludia spolu velmi skoro vyspia a nemá to nijaku uroven... myslím si ze ked je zalubený mal by to vydrzat. nie som ziadna frigida ani nic aj ja mam tužby a momenty kedy by som to prelomila ale proste sa mi páči vízia toho že odolávať tomu a potom si to pekne vychutnať aby to nebolo take ľahké a rýchle ako všetko dneska.. mať len nejaky petting maznanie sa ale sex nie... chápete... ako ste vy na tom ?

AdamKrt

drobo 19.05.13 11:38 - genialne vymyslene :)))) Asi Ta muselo skoro porazit, ako si sa musel ovladat, aby si prestal pokracovat :))))

nika565

Ja som so svojím priateľom už 5 rokov, od mojej 15 a sex sme mali po 2 rokoch až ... aspoň viem že ma naozaj ľúbi

salamandra

Suhlasim, cakat pol roka je strasne dlho. Sex je vasen, je to strasne super vec, ked sa milujete, ste zalubeni...vychutnavajte si ho plnymi duskami. Ja som cakala tak 2 tyzdne a potom sa to uz nedalo vydrzat obojstranne..

drobo

Presne toto mi jedna robila, tak som sa nastval a vydrzal som tych niekolko mesiacov - potom ked chcela, tak sme mali velmi dlhu predohru, potom ked uz tiekla skoro ako vodopad, tak som ho do nej 2x strcil, potom som ho vytiahol a povedal jej, ze teraz ja nemozem, ze pockajme este par mesiacov - zacala plakat, tak som jej povedal, ze tak ako sa citi som sa citil ja tych par mesiacov, tak nech si uvedmi, ako mi ublizovala! Az potom to pochopila a velmi sa mi ospravedlnovala.

lea128

Nikola, planovat sex, je pre mna hlupost, pretoze to straca cele svoje caro a romantiku...Urcite by sa dvaja nemali spolu vyspat po tyzdni, ale neoplati sa to nikdy planovat na mesiace, ci tyzdne... Pretoze mozno tvoj priatel bude na teba cakat, kedy budes chciet ty, ale po tom polroku budes musiet ty vyvijat iniciativu, a nie naznacit mu, ale rovno mu povedat, ze si uz nato pripravena..A presne toto mi natom pride odradzujuce. Sex by mal byt spontanny, malo by to byt vtedy, ked to chcu dvaja ludia, lebo po sebe tuzia a su zalubeni, nie vtedy, ked sa to hodi a vtedy ked to nie je prilis skoro...Ked nechces sex skor, nemala by si s priatelom sa velmi zdrziavat na miestach, ktore ho provokuju, a uz vobec by som neodporucala petting.Chlapi su sexualne stavani trosku inak ako my zeny, a je pravda, ze ked su vzruseni a hlavne ked maju pri sebe zenu, do ktorej su zalubeni, alebo sa im velmi paci, tak je to tazke vydrzat....vvelmi tazke to je niekedy aj pre mna. Ja ked som s chlapom este sex nechcela, naschval som nechodila na miesta, kde mozme byt spolu sami a kde k tomu moze dojst. Podla mna chlap vie vydrzat, no nie takymto sposobom, ze sa vyzlecies pojdes s nim do postele a ocakavas od neho, ze sa budete len maznat, lebo na sex este mate cas... To by som sa teda necudovala, keby ta zacal presviedcat...