Zostat ci odist?

Príspevok v téme: Zostat ci odist?
Brenda

s priatelom som vyse roka a byvame spolu ale je tu jedna vec zvazujem ze sa snim rozidem..dovod...on si jednoducho mysli ze je dokonaly a vsetko okolo neho musi byt dokonale..aspon ja mam z toho taky pocit...moja rodina ho nema rada..moje kamosky ho nemaju radi..v poslednej dobe sa stale hadame co sme sa pred tym vobec nehadali..teda ja niesom konfliktny typ a vzdy sa prisposobim ostatnym teda aj jemu...hadame sa o samych somarinach napr.spravila som spagety a chcela som si na ne dat kecup ale on,ze on to tak nema rad a spravil omacku k tym spagetam a ja som si aj na to chcela dat kecup a on na mna vybehol ze preco si na to davam kecup...tak sme sa pohadali alebo som isla von s kamoskami na "babsku jazdu" alebo skor iba take stretnutie a on mi urobil scenu ze preco som jeho tiez nezobrala a tak,nepodvadzam ani nic tak to nechapem.v poslednej dobe mi robi len same sceny nic sa mu nepaci a najma na mne.ideme von a oblecem sa podla seba samozrejme ako sa ja naj citim..a on mi zacne do tho hovorit,ze to sa mi nehodi a ze si mam dat to a to...jednoducho sa mam oblect ako sa to paci jemu..mame rozdielnu modu a tam je vzdy vecny problem.co by ste robili vy na mojom mieste?

napochybach

hm...a tebe nevadí,že ho rodina a kamošky nemaju radi ?teda najma ta rodina neriešis to ,ci ?:)ako to je ?je ti to jendo ?vies možno vidia na nom chybicky krasy,ktore ty nevidis jednducho ,to sa deje obvykle,ked sme slepí...mne sa to tuež deje ,preto ti to pisem..vsetci nadavaju by zabili mojho chlapca ( ale on im pritom nicim nikdy neublizil a neprekrivdil ,ale neznasaju ho ,by zabili ) ...

a no neviem ,musis si sama uvedomiť,co chceš ,ci dokazes cely zivot zit takto ( lebo az teraz ukazal chalan svoju pravu tvar,aky v skutocnoszi je ) ,az ked spolu byvte proste,to je normalne ..alebo sa zbalis a navzdy odides,inak nemas na vyber

Brenda

dalsia vec na vseko nadava uplne na vsetko..jasne kezdy musi nadavat ked sa mu nieco nepodai lebo tak ale on nadaval stale vkuse a mne to uz leze ne nervy...

Vojtoo

melindaaa
ale aj v obloceni by mal byt limit :)
ak by si dala 15cm suknu,no neviem neviem, kolko muzov by to chapalo ako "sloboda" :D
uz len z principu.. (a bezpecia)

ale napiste mi prosim nieco o tych muzoch :D napr kde pracuju, ake maju vzdelanie a ci su z mesta alebo dediny.. ci mali kompletnu (aj mentalne) rodinu atd.. to ma zaujia, co tak nesmierne zmagori cloveka :D

Vojtoo

Brenda
este si s nim? :D
hadky ohladom kecupu?
zomrel mu rodinny clen, ci stratil pracu?
ak nie, tak uff, kde si to splasila? :D

melindaaa

a s tym oblecenim- to je uplne tvoja vec co si das v com sa citis dobre, co ti sedi aky mas styl...nenechaj sa znechutit a odradit

melindaaa

je to debil, pardon, mam podobnu skusenost...vkuse a hento si co nespravila a dones mi prosim ta "haha, ale nie" odnes sprav urob, preco si to neurobila,- ked som urobila no mohla si este hento...vkuse nervy on ani porstom nepohol. A to akoze sem chces ist na kavu? a toto si obliekas? to toto sa ti akoze paci? bla bla bla....odid kym je cas....naozaj ver mi ze to casom zistis ze to bol dobry krok ak aj ho mas rada/lubis ho...neda sa to znasat je to na psychiku on si musi uvedomit ze vo vztahu su dolezite aj kompromisy a vzajomna tolerancia...s tym prikladom-kecup na spagety - keby chcel vysvetli ti to normalne a nie ze n chce a tak si spravi! ja presne viem o com pises....ja som bola tiez taka,ze som stale len dobrom- co chces laska, to som mun doniesla to odniesla, to kupila- videl len seba a evidentne tvoj frajer vidi tiez len seba... on to kazi svojim spravanim, vidim ze ty by si s nim chcela vychadzat ale je panovacny a primoc zahladeny do seba, ukaz mu ze sa zaobides aj bez neho!