Gynazol, bolesti, zvlhcenie!

Príspevok v téme: Gynazol, bolesti, zvlhcenie!
andreaaaa

AHOJte, prosim vas o radu, pred dvoma tyzdnami som mala gynazol 2% proti mykoze, potom som dostala menstruaciu, mala som na 6ty den biely vytok (co vsak uz nebola mykoza) teraz uz nemam menstruaciu ani mykozu,ani vytok, ale mam problemy pri pohlavnom styku,naprtiek tomu ze som vzrusena a chcem sa milovat mam problemy so zvlhcenim sa, a taktiez velke bolesti a takzvane rezanie ako nahle partner do mna vojde len spickou penisu, je to neznesitelne,pouzili sme aj lubrigacny gel a nepomohlo to vobec(liquigel) v pondelok idem ku gynekoogicke moze to byt sposobene tou prekonanou mykozou a tym gynazolom?Co mam robit??? Dakujem!!

andreaaaa

inac ten gynazol aj mne sa to zdalo byt nejake silne pretoze aby to zabralo jednorazovo do troch dni tak az mi to oblo zvlastne pretoze tie kapsule tie dva roky dozadu co som mala tak tie som brala hadam aj 5 dni, ale zase mi je divne ze sa mi to este stale prejavuje ved ten gynazol som si dala niekedy 2 tyzdne uz aj dozadu

andreaaaa

No ako ja som zatial na tento problem skusila len ten polygynax (to boli tie kapsule ale to mi zabralo) a ten gynazol 2% to bol tiez taky gel na predpis a akoze proti mykoze to bolo fajn a na toto mi zenska odporucila tie multi gyn pripravky - liquigel ako lubrigant - ten ma tiez vcera neuveritelne stipal a actigel co bolo vlastne proti bolesti a tak a ako ja by som si ho aj dala ale pozeram datum spotreby je januar 2013 a mam ho takmer plny len neviem ci to nebude mat nejake vedlajsie ucinky ked si ho dam :/ a zase neoplati sa mi kupovat cely lebo to je vlastne ako v tube, a ja to pouzijem raz jednorazovo a potom to opat zalozim a pri mojom stasti sa mi to vrati zase niekedy o 2-3 roky takze vobec neviem

akinom007

vsak spytaj sa aj gynekologicky a potom mi sem napis, urcite mas len narusene prostredie v posve pretoze Gynazol je dost silny...
Skus si ich davat 7 dni za sebou potom uz nie ked nemas casto problemy, skuste aspon 3-4 dni pouzivania Lactofeel nesexovat, potom v pohode skuste pokial teda sa vylucia ine probelmy, no a ono s tym Lactofeelom sa da v pohode sexovat pretoze to je konzistenciou ako lubrig.gel, takze vtedy to ide...
No klasicky lubrik gel. rpi tychto problemoch ani mne nepomahal ako si pisala aj ty...na mne akoby "vyschol"

andreaaaa

ano aj ten som si uz pozerala ten sa mi zda byt taky najzaujimavejsi a ako je to? je tam sex dovoleny hned alebo pocas uzivania nie? ja sa zajtra na to spytam gyndy,pokial to nebude nieco ine nie ze mi povie ze mam nejaky zapal alebo co, ale ja zase napriklad v priebehu 3 rokov som mala mykozu 2.hy krat ale aj to z antibiotik a tolko problemov okolo toho, Rozmyslala som aj nad tou psychikou ale my sme mali pravidelne kazdy den a bezproblemov, len teraz tieto 2-3 tyzdne to nejak nejde, tak nevidim dovod aby som si to blokovala psychicky. :-/

akinom007

Ja som toho poskusala hodne, vzdy takto po liecbe cipkami od gyn.a fakt tieto 3 ktore som ti vymenovala su NAJ: Vagilact, Lactovag a Lacotfeel, je toho sice kopec ale ostatne mi nepomahali akosi ( Floragyn, Mlultigyngel, Gyntima-ta ma dokonca stipala, Gynocaps,Gynoflor, Lacto lady...a ine...

akinom007

Moj partner mi tiez povedal ze nech na to nemyslim ze budem sucha aze to moze byt psychika pritom si si 100% ista ze urcite nie.
Aj vysledok od gyn.to potvrdil-sliznice einfamovane , ziaden lactobacil.
pozri este ten Lactofeel ja som si ho oblubila mne to kazal gyn.preventivne 1x tyzdenne cely rok lebo ja mam casto mykozy
www.lejdy.sk

akinom007

Vies co mne nerobil žiadne problemy to je len na obnovenie prostredia v posve fakt mne sa to stáva takmer vždy po prelieceni mykozy alebo ked nie Vagilact skús si pozriet Lactofeel je to novinka je vo forme takých vytlacacich gelikov

andreaaaa

pozeram ten Vagilact je tam pisane ze sa moze objavit v prvych dnoch svrbenie a ja ked som len pred casom prekonala tu mykozu tak sa mi to nemoze vrarit?

andreaaaa

Ja uz neviem, naposledy som mala takyto isty problem pred 2 rokmi mala som kvasinky dala mi posvove tabletky polygynax a mala som toto iste mykoza zmizla nastali taketo problemy absurdne, spravila mi aj vytery vsetko som mala v poriadku, a nakoniec sa ma spytala ci to nemoze byt psychikou, ale akou psychikou??? Ked sa tesim na sex tak asi psychiku mam ok, tak je problem asi dole dala mi vtedy multi gyn liquigel (ako lubrigant) a actigel (ako na preliecenie, ale to som si natrela mozno tri krat a potom ma to nejako preslo,ale teraz mi to vobec nepomohlo, len je to neuveritelne neprijemne ako keby ma to dole rezalo a este som si vsimla ze staci ked sa iba snazime naozaj iba na chviku vojde tak hned mi psyky zcervenaju a opuchnu... neviem vobec co mam robit :/