Slaba vydrz

MultiLevel

dpk, samozrejme ten sex nemusi byt hodinovy, aby bol kvalitny...ale takto si ma moj chlap naucil :) Nehovorim, ze vzdy je taky dlhy ten samotny akt, lebo to by sme sa z toho vzdy regenerovali tyzden :D Samotne milovanie vsak nie je len o tom zasuvani, presne ako pises...Ved k tomu patri aj cela rada maznania, hladkania, tulenia, vyznania a neviem co vsetko este :)
Ja myslim, ze toto zalezi od konkretneho paru, ako im to vyhovuje. Ked to bude trvat, co ja viem - 10 minut a bude z toho skutocne uspokojenie na oboch stranach, tak niet sa preco zamyslat nad tym, ako dlho to trva :)

dpk1

peto...10 min cisteho zasunu uz je celkom slusny cas, na ktorom sa da dalej stavat a zlepsovat sa, kedze slusnemu percentu zien to na dosiahnutie orgazmu uz vacsinou staci.

Netreba si moc idealizovat nazory zien, ktore pre uspokojivy sex potrebuju aby ich partner paral hodinu v kuse. Nie ze by na tom bolo nieco spatne...skor naopak je to vskutku uz obdivuhodna vydrz....ide len o to, ze na kvalitny syty sex staci vacsinou cas dajme tomu polovicny, casto krat aj stvrtinovi, kedze kvalitny pestry sex sa zrejme nesklada iba zo samotneho zasuvania vsakze. Je plno zien, ktore ani tu pol hodinu cisteho zasunu nevydrzia, pretoze spravia sa raz, dva krat, a potom uz ho tam proste ani moc nechcu. Ak sak mas v spalni typ zeny ako multilvl, a chces jej dopriat maximum, potom je pravda, ze zi este iba na zaciatku....ak nie....

Tak hore hlavu, 10 min je super pokrok, pridas este dalsich 10 min a si borec. Ak chces pracovat na zlepseni dalej, tak co nie iba ja ti odporucim je to, ze prvu varku daj na zaciatku von, trosku sa pohrajkajte aby si zregeneroval...a potom chod na vec naplno...uvidis ze vydrzis dlhsie, ci?

MultiLevel

No vies, moj chlap vydrzi velmi dlho a preto je pre mna 10 minut vlastne dost malicko. Ale zas, taka rychlovka nie je z casu na cas zla :) Myslim, ze kedze ti na tom tak zalezi a mas naozaj snahu byt lepsi, tak ti to pojde cim dalej tym lepsie :) Na zaciatok to bude krasnych 10 minut a potom zazijete uzasnuuuu hodinu :P

peto0282

Drobo - to znie uz lahsie uskutocnitelne ;)

Multilevel - dakujem za tvoj cas, na vsetko sa pozriem, ale to masturbovanie asi vylucim. Z vlastnej skusenosti viem ze cim menej, tym lahsie to ide ;) No a tych 10 minut ak je zalostne malo tak moje sebavedomie veru nestuplo :)))
Len nechapem ze existuje samy sajrajt na erekciu no na moj problem hadam nie je nic. Paradoxne mi stoji jak skala :-D

drobo

Chlapi, ja som to ponal opacne - mame uz od septembra kazdy den s priatelkou sex - robime pokus kvoli schudnutiu - na zaciatku mi to trvalo asi 2-3 minuty a teraz ju sucham kludne aj 30 minut. Rob to kazdy den aj viackrat a za cca. 6 mesiacov budes nadavat, ze sa nemozes urobit :)

MultiLevel

no p.d. ja sa do toho teda prd rozumiem, ja len pisem, co mi povedali nezavisle od seba dvaja chlapi :)
Masturbacia je dobra vraj na to, aby si sa naucil vsetko okolo toho...ale tym, ze si zvyknes za par minut sa urobit, tak s partnerkou je potom problem....Aspon toto mi tvrdil chalan, co s tym mal teda dost vazny problem, nevydrzal v nej ani minutu...a teraz, cvikmi a menej castym masturbovanim dosiahol to, ze vydrzi aspon tak, aby sa jeho holka spravila....On povedal, ze sa to predlzilo na cca 10 minut (nikto to samozrejme nemeria). Aj tych 10 min je cosi, i ked pre mna by to bolo zaalostne malo :D