Vhodna strava pri chudnuti

Príspevok v téme: Vhodna strava pri chudnuti
nikky

Ahojte :) aj ja sa vas potrubujem nieco spytat....Podme pekne od zaciatku mam 164 cm a vaha mi striedavo ukazuje 55,56 a niekedy 57 kg, no vaha nie a nie ist dolu a ani sa necudujem ( jem totiz dost sacharidov aj ked to niesu tie nezdrave).Snazim sa chudnut zmenila som stravu aj ked je to dost zlozite odolavat vsetkym tym pokuseniam okolo seba ...nejem uz vobec sladkosti a ani mi nechybaju, zacala som aj cvicit niekedy beh, zumba, posilovanie ale nemam na to az tak vela casu a ani sa mi moc nechce..no mojim najvacsim problemom v strave su zemiaky, ryza, pecivo (rozne), cestoviny jem ich totiz pravidelne a ahlavne pecivo kedze chodim do skoly a na obedy nechodim musim ho jest inak by som bola ohlade ...Preto sa vas pytam co jest namiesto peciva ?? Staci ked ich budem jest ale menej a len do obeda ??? Popripade nejake vase jedalnicky, rady....Velmi pekne dakujem ;)

michael

Všetko rob ako si to robila do teraz, a budeš mať pokoj v srdci. To mi ver!Povedz si tak že váha je v poriadku to len zemská os sa vyklonila tak že priťažlivosť je o to väčšia.Máš málo problémov s učením? Chodením do školy a pod.?Tak vidíš nezaujimaj sa o hluposti .Ak budeš mať váhu od svojej výšky 25 KG na výše, tak potom tu píš a pýtaj sa čo mám robiť drahí priatelia lebo mi hrozí infarkt resp. ty si žena tak skôr poražka. Rozumieme si !Toto je mušia váha čo ty tu uvádzaš.Bud rada že tam okolo vás nefúka silnejší vietor lebo ťa to odfukne.A vôbec ,dobre stačilo sú oveľa väčšie problémy na nete ktoré treba riešiť.