Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem sa vyrovnat s rozchodom

Príspevok v téme: Neviem sa vyrovnat s rozchodom
Janka212

Ahojte.Mam 21 rokov,dnes som dostala kopačky od priatela.Po roku a pol vztahu mi oznamil,ze ma uz nelubi ...Vo stvrtok mi pisal,ze si nevie predstavit svoj zivot bezo mna a v nedelu mi povedal,ze uz nechce so mnou byt.Nerozumiem tomu,cely vecer len placem...neviem sa s tym vyrovnat,bol to moj prvy vztah,moja prva laska.Vzdy som sa snazila aby bol vo vztahu spokojny,kolkokrat som urobila ja kompromis a prisposobila sa len aby bol stastny a nemal pocit,ze som nejaka stihacka.Nikdy som ho nejak neobmedzovala a vzdy som sa snazila davat do vztahu to najlepsie zo mna.Vlastne ani neviem preco to sem pisem...mozno by som si rad precitala vase nazory alebo navody ako sa s tym vyrovnat.Je mi hrozne..

karinakarina

ta3 má pravdu, ked to urobí raz, spraví to znovu. Prvu neveru som mu odpustila uz pred rokom a pol, bolo vsetko v poriadku,teda aspon ja som si to myslela a zrazu dalsia rana pod pas s dalsou suknou. Ale tentokrát si zbalil veci a odisiel, aby mohli spolu fungovať. Je to naozaj tazké, ale ja mám o 10 rokov viac, malé dieťa, hypotéku.... Nesmúť a bud silna, naozaj to nestojí za to. Ja nehovorím, ze ma to nebolí, bolí a velmi, ale musím dodrzať,to čo som si slubila, budem silná a musím si udrzať hrdosť (aj ked niekedy pochybujem ze nejakú mam, urobil zo mna ako sa povie trosku)Chcel ma zničiť po psychickej stránke, ked som plakala, prosila, trápila sa, on sa mi smial do ocí......Ach..Mat tak teraz moc, ze sibnem prútikom a vsetko sa mi z hlavy vymaze...Verím v to, ze budeš mať ešte vela lások v zivote a urcite si vyberieš toho pravého, hlavu hore.

ta3

Janka, pouc sa na Karininom pribehu, snaz sa na neho zabudnut, ked to urobil raz, moze to urobit aj druhykrat a Ty budes zit v neistote, za to Ti tento chlapec nestoji vobec a ako uz bolo povedane, bud rada, ze odisiel ked este nemate deti, Karina to ma ovela tazsie, ked je uz dieta na svete, tazsie sa rozhoduje, ale Karina, fandim Ti, stoj si za svojim rozhodnutim, casom to preboli a Ty budes hrda na seba, ze si si zachovala svoju hrdost a nenechala si sa podvadzat s kazdou suknou, Tvoj syn sice strati denny kontakt s otcom, ale niekedy je to lepsie, ako zit s obidvomi rodicmi, ktori sa casto rozchadzaju a medzi ktorymi nie je harmonia a laska, obidvom Vam drzim palce

mima.0

ajajaj, neboj sa toto pozná každý, každý si tym prejde a niekto dokonca viackrát... vyplakať, možno ti bude smutno dlho, mne bolo aj 3 mesiace no potom som si povedala dosť a som riadne šťastná :) prejde to ty vieš, len to chce času..

Janka212

Dakujem vam vsetkym za vase slova,ste mili...snazim sa normalne fungovat ale nejde mi to velmi...je to este len druhy den a tak velmi to boli,ze mam pocit ze mi pukne srdce od zialu...

karinakarina

Ahoj Janka,
prosím ťa nesmúť. Nezaslúži si ťa. Ja som písala na toto forum, prečo baby kazia vzťah.... ak si to prečítaš... Mňa opustil muž po 12 rokoch, máme spolu dieťa a tiež mi povedal ze sa zalubil do druhej, chcel sa vrátiť, prišiel naspat a po troch dnoch odišiel, potom prišiel druhy krat aj so všetkými vecami, a na druhý den mi zavolal, ze to nedokáze, ze lubi inú.. Tiez sa mi ťažko z toho spamatáva, ale musím byť silná... a naozaj som zistila, ze ak mám byť len druhá koli malému, tak to nie... Zasa mal také narážky, ze by sa vrátil, ale mám mu dať čas, ze potrebuje ukončiť vzťah, ale neverím, ze ho ukončí. Hrá na dve strany, nechce prísť o milenku a ani o mna... ale ja som mu včera povedala, ze stačilo, ze uz ho nechcem naspať... Drž sa, si mladučká a nájdeš svoje šťastie inde, ver mi... a dúfam, ze sa to podarí aj mne a zasa budem mať fungujúcu rodinku, po inom netúžim... Pekný dník

kosa

dobre ze ti to povedal teraz a nie az keby si mala s nim 4 deti, bola doma sa starala o domacnost a on by si uzival zivot z mladov milenkov.

tak si zopakuj toto co hore napisane v prvej osobe a skus najst nejakeho z charakterom, ale slovakou asi tazko. az najdes hindusa, nemca anglicana tak sa nestit a hotovo.

Maoam

no mala utecha - toto nerobia iba taki mladi zasrani, ale aj 'akoze' zreli muzi, je to o tom, ze bud nevie, co chce, alebo riesi inu, ci paralelne dve a pod.

taky chlap NEMA vyznam, o tom to je, takze si o nic neprisla, vlastne je to to najlepsie, co sa ti mohlo stat....

zistis sama s odstupom casu

ema123

Ja ti zas poviem: Vyplač sa, posmúť si, ale len chvíľu. Túto fázu po rozchode si prekonaj a potom povedz dosť, život ide ďalej. Na teba niekde čaká niekto lepší. Aby sa mohli otvoriť nové dvere, tak je najlepšie tie prvé zatvoriť. :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.