Neviem sa vyrovnat s rozchodom

Príspevok v téme: Neviem sa vyrovnat s rozchodom
Janka212

Ahojte.Mam 21 rokov,dnes som dostala kopačky od priatela.Po roku a pol vztahu mi oznamil,ze ma uz nelubi ...Vo stvrtok mi pisal,ze si nevie predstavit svoj zivot bezo mna a v nedelu mi povedal,ze uz nechce so mnou byt.Nerozumiem tomu,cely vecer len placem...neviem sa s tym vyrovnat,bol to moj prvy vztah,moja prva laska.Vzdy som sa snazila aby bol vo vztahu spokojny,kolkokrat som urobila ja kompromis a prisposobila sa len aby bol stastny a nemal pocit,ze som nejaka stihacka.Nikdy som ho nejak neobmedzovala a vzdy som sa snazila davat do vztahu to najlepsie zo mna.Vlastne ani neviem preco to sem pisem...mozno by som si rad precitala vase nazory alebo navody ako sa s tym vyrovnat.Je mi hrozne..

ta3

neplac Janka, taketo veci sa stavaju casto, ja viem ze to boli, ale to prejde a tym skor, cim skor si uvedomis, ze to nebol "On" a zdvihni hlavu hore a hlavne sa mu nepros, lasku totiz nejde ani vyhrozit ani vyprosit, pravdepodobne je to este pubertiak ktory nevie co chce, pretoze vo stvrtok povedat, ze nemooze bez Teba byt a v nedelu tvrdit prave opacne, to nie je chlapec, na ktoreho sa da spolahnut, ak by ste sa ku sebe vratili, co je dost mozne, pravdepodobne to urobi znovu, preto by som radsej odporucala na neho zabudnut, ved nie je jediny na svete, viem, ze cerstvy rozchod boli, mna nechal chlapec po osmich rokoch nadhernej lasky, preto viem co citis, ale ver mi, kazdym dnom to bude lepsie a lepsie, drz sa a hlavu hore