hormonalne ochorenie?

cajka

Caute.uz som tam bola.ale zial podla doktorky je stitna OK,
A asi mam crevo chore.a ja som stale verila,ze to ta rakovina nebude.a je.vsetky priznaky mam.a neviem co dalej.nedokazem bojovat

jaeny

ahoj cajka,tak ako napísala aljoška,ktorú týmto zdravím,že konečne má PC v poriadku,po odbere krvi pôjdeš k lekárovi ktorého ti pridelia a potom sa môžeš asi okolo 8hod.napapať,ozvi sa ako si dopadla,pá

aljoska

Ahoj cajka.Konečne mám v poriadku PC tak možem odpísat.Aj ja idem v stredu do Lubochne,skoda že sa nepoznáme.Možno sa aj uvidíme len nebudeme o sebe vediet.Po odbere krvi pojdeš na vyšetrenie k lekárovi a potom sa už možeš spokojne najest.Tak držme si palce.A pozdravujem Jaeny.

cajka

Ahoj jeany,idem do Lubochne v stredu.tak napisem.ozaj,ako dlho budem musiet byt hladna?a kolko to vysetreniebude asi trvat?dakujem.mozes napisat aj na ten mail

RNG

Cysty a znizena cinnost stitnej zlazy v spojitosti s jodom bolo uz preberane par krat.Temy cysty, gangliomy a podobne.

Vločka

no podla toho co jaeny pisala mam zvysenu cinnost ŠŽ (i ked nie vsetky body na mna sedia), endokrinolog mi povedal, ze zlaza je zdrava, ale mam na nej malu cysticku, kt. je skôr kozmetickeho charakteru,aj som uzivala HAK,teraz je 1 mesiac bez nej-tak uvidim ci bude pravidelna...ale mam obavy z tej neplodnosti,je to "pravidlom" ze ak je zvysena cinnost= neplodnost? alebo su to zriedkave pripady? ci ako? :(