Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém pri sexe!

Príspevok v téme: Problém pri sexe!
Olívia 3216

Dobrý deň, beriem hormonálnu antikoncepciu Minerva pretože mám zvýšený testosterón, keďže beriem antikoncepciu tak sme s partnerom začali na plno. Myslím tým to, že sa urobí do mňa. No v poslednej dobe po sexe zo mňa nevyjde len jeho ejakulát ale aj tm tmavá krv, pri ktorej mám pocit ze tá je zo mňa. Neviete mi prosím niečo o tom poradiť???

Olívia 3216

Prepáčte ale pri zníženom účinku antikoncepcie mám chápať to že môžem otehotnieť? Viete nedávno som sa prestala liečiť na ureplasma urealyticum nemôže to súvisiť aj s týmto?

odpovedam

Krvava primes moze znamenat toho viac. Napr. ze ti partner pri styku nejako "narusil" krcok maternice, tak krvacal, moze to byt sposobene znizenym ucinkom HAK (aj vtedy, ked uzivas nejake ine lieky), pripadne to moze byt vedlajsi ucinok HAK - ked uzivas prinizku davku hormonov a treba ju zvysit. Mala by si ist ku gynekologovi, nech ta vysetri.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.