Život nieje prechadzka ružovou záhradou. .

Príspevok v téme: Život nieje prechadzka ružovou záhradou. .
T.

Ja asi neviem žiť..alebo nedokažem to..Asi každy z nas ma nejaky ten osobny problem..boli časy ked som popri tom aj mala ešte v sebe aspoň kúsok toho optimizmu. Dnes už nemam ani ten a vôbec už sa nedokazem tešiť. Najradšej by som bola v období detstva,,aj ked..ale predsa naše staré mamy a kamaratstva. To bolo niečo super. Spomínam si na krásne výlety, čo všetko sme ako deti povystrájali.. A dnes..žijeme v inej dobe tak zlej..Ludia si nevažia iných, maju radosť ked môžu iným ubližovať, každý vidí len svoj prospech. Každí každeho využíva. Ja neviem ale asi pôsobím takým dojmom na prvý pohľad..že ma môže každý využiť. Prečo nedokážem ja byť taká?..možno si viem povedať svoj názor, asi preto?? Aj ked ma niekto krivo obviní, aj za cenu rizika,,či je to v zamestnaní, alebo doma v rodine. Nech sa deje čo sa deje..Preto som asi nenavidená spoločnosťou. Mám pocit akoby som bola tretím kolesom na voze. Ak je zopár svetlých výnimiek,,pri nich mám pocit, že všetko hrajú a že su primne nasilu, nie preto, aby ma mali radi. Su to len také letmé výnimky či v práci alebo v okolí. A ked dnes som sa už radšej uzavrela pred svetom..dostalo sa mi od 3 ľudí, že sa neviem rozprávať, prečo nekomunikujem a tak..Ale ja už neviem, nebudem..radšej nech si ma nikto nevšíma..Nech namna ľudia zabudnu že existujem..A ked mam už plnu hlavu tých myšlienok..preto som to aspon prišla hodiť tu..Už ked človeku aj vlastná rodina ubliží,,tak vtedy už naozaj nieje iné východisko..ako sa radšej utiahnuť. Ze ľudia už niesu ľudmi,,to už dávno viem. A priateľstva, kamaratstva..tie boli v detstve. Dnes neexistuju, alebo aspoň ja ich nemám vo svojom okolí. Mne prichadzaju do cesty vždy ti nesprávní a tí správni sú tu len na krátku dobu, alebo niesu vôbec. Život je krátky a mnohí si to neuvedomujú..namiesto toho aby sa tešili a robili iným radosť,,kazia ho. Nikto nikdy nevie kedy príde jeho koniec a spoliehať sa nato že zajtra výjde slniečko nemusí výjsť. A ak ťa sklame nie jeden človek, ale viacerí a ty sa máš cez to celé nejak preklznúť..aj keby si ako veľmi chcel nejde to. Ja som sa už veľa krát o to pokúšala, ale stále som na tom istom mieste, neviem sa pohnuť a ísť dalej..Neviem..Asi existuje niečo čo mi v tom bráni..alebo mi niekto veľmi zaželal zle..alebo neviem čo za silu..Že človeče zmier sa s tým, inak už nebude..

T.

ked je niesom EGOISTA!

Aj ked dnešný svet si to vyžaduje,,správať sa k ľudom drzo, vypočítavo, každého oje...,lenže kde to spejeme takto? Zamýšľal sa niekto niekedy nad tým? Akú budúcnosť budú mať naše deti? napr.,

A tí, ktorí mi ubližili.,nie žeby som ich nenavidela, len už ma viac nezaujimajú, nič premňa neznamenajú a nevšímam si ich. Keby si tí ľudia vážili mna, tak by som o tom vedela zrejme a nikdy by mi neubližili. Aj ked stále tu ostanú spomienky na časy..ked sme sa spolu smiali, tešili...a zrazu je všetko preč.,ostala iba prázdnota. To určite človeka zabolí a bolieť bude.,čas tu nehra žiadnu rolu. Nikdy by som neverila, ako môže strata priateľstva tak bolieť,,pokiaľ som nezažila. A tí ktorí ma nejakým spoôsobom využili,,nech im to padne na úžitok. Oni si to zrejme nikdy neuvedomia, čo a ako daný človek prežíva...

konopka

ved čo sa zatažuješ ostatnými máš každého v ............

a zaoberaj sa len sebou,vy b sa na nich, čo ti na nich tak záleži myslím im na tebe záleží, len každý tak podáva cveci aby on si zarobil a vyžmykal z teba čo je pre neho osožné.

bud egoista ako všetci

T.

Zvlastne je to..ze...poslednu dobu stretavam iba zlych ludi. Jasne ze bolo aj fajn obdobie..ked ma ludia mali celkom rada. A potom staci ked ti vstupi do zivota jedina osoba..a ty si v niecom lepsi ako on...potom je to cele zle. Ta osoba si najde spojencov..a snazi sa ublizit ti. Asi tak ..to bolo aj v mojom pripade. A potom sa cloveku chce odist daleko a od vsetkych...

amanda23

a vies , ze taketo pocity mame viaceri? lenze ja aj mam v okoli ludi, co by o mna stali , ale najradsej som, ked mam od vsetkych pokoj, najradsej by som sa teraz, ked je krasne odstahovala niekam na lazy a bola stale len v prirode, citala, prechadzala sa a niiic neriesila.

zewa

Neviem, ale zdas sa mi trochu depresivna. Chcelo by to viac bananov.
Ale teraz vazne.. Ak sa ti stale deju v zivote nejake podrazy a nikomu v tvojom okoli nie, tak to je asi trochu zvlastne, nie? Mozno to bude tym, co si v skutocnosti o sebe myslis: napr. "Nech namna ľudia zabudnu že existujem", "priatelstva, kamarati dnes neexistuju".. Toto vsetko co pises, vysielas do okolia. A priam si vyzadujes od ludi, aby sa tak k tebe spravali. Ked chces vediet medzi a s ludmi zit, musis zacat od seba. Ak chces, aby na teba ludia zabudli, oni zabudnu. Ak neveris v priatelstva, tak ziadne nenajdes. Stoji to za zamyslenie, co povies? ;)