Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo vravíte na solárko?

sanyka151

Lienka00 nesúhlasím s tebou. ja napríklad možem ist na slnko hoc aj každý den a vypekať sa ale neopáli ma. A ked chcem mať pekný ton pokožky tak ako inak?a ked chcem tmavé vlasy a nevyzerať ako smrťka? vážne si každý myslel že som chorá taká som bledula. jasné že to netreba prehánat. Každodenný človek by ani nepovedal že tam chodím lebo mam len hnedastý nádych nie som ako grilovane kura. Užívam beta karoten a kremiky a chodim tam s rozumom a len na pár minut a nie trikrát do týždna a nie tam zhorieť!!

zuska-bluzka

lulita: to na kováčskej je megaturbo solarko, naozaj, moja rada nechoď viac ako na 6 min inak ťa bude bolieť aj zadok :D nemusíš ani chodievať nejak veľmi často lebo je naozaj naozaj veľmi účinné, nikdy si neodpustím jeho návštevu keď som v KE

lienka00

nechápem ľudí, ktorý chodia do solárka. Ak sa človek chce opáliť, kľudne to môže spraviť aj vonku na slnku a nie ešte dávať peniaze na nejaké hlúposti. Mám kamarátku, ktorá chodila dosť často do solárka, pred tým mala krásnu tvár bez vrások, hydratovanú a teraz no úplna katastrofa, pleť suchá, zvráskavená...V dnešnej dobe, by sa človek mal chrániť pred slnkom a nie sa vystavovať tomuto negatívnemu žiareniu. Nechápem prečo majú ľudia tendenciu si sami ubližovať, a potom dávajú kopec peňazí na rôzne omladzujúce kúry...Keď človek športuje, zdravo sa stravuje a nežerie tie hnusné hamburgery, ktoré prišli z tej "úžasnej" Ameriky, tak určite nepotrebuje žiadne solárko...Ľudia sú hlúpi a nikdy sa nepoučia. Dúfam, že aspoň týmto komentárom sa niektorí poučia.

agel123

BlueHeeler rakovinu dostanes ajprv z tych kremov co pouzivas a potom z tych trubiek lebo si sama trubka. aka je tvoja rozumna miera? mas na to excel? a slnko neni agreswivne ak sa vies opalovat, solarko je agresivne.
PS vysolarkovane baby su totalne neatraktivne lebo ich pokozka je nechutna akoby mali 90 rokov. ja som maser a ta koza je ako Harmasan

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.