Pálenie pri pohlavnom styku

Príspevok v téme: Pálenie pri pohlavnom styku
uzulienka1

Hľadám ozajstného odborníka-čku, ktorý pomôže. Môj problém začal asi tak pred 2 rokmi. Mávala som časte mikózy aj 2x do mesiaca. Lekár mi dal lieky, ktoré zabrali - nezabrali. Teraz už mikózy pominuli, ale mam problém stým, že môj sexuálny život je veľmi bolestivý. ( v podstate už neviem, čo je to milovanie bez bolesti) Doktor vylúčil zápaly, mikozy - mám porušenú mikroflóru v pošve a nevie mi pomôcť. Vedeli by ste mi nejakým spôsobom pomoct?
Ďakujem za Vaše reakcie

MultiLevel

ked ti uz nepomohol lekar...neviem, neviem. Ja teda odbornicka nie som, ale toto uz moze hranicit aj s psychikou. Chcem tym povedat, ze mozno je tvoj problem cisto len v tvojej hlave a uz natolko vsugerovany, ze sa naozaj takto prejavuje....tazko povedat.
Vaginalna mikroflora by sa mala dat predsa obnovit, aj ked je narusena. Sluzia na to jednak prirodne probiotika ako bryndza, tvaroh, kysle mlieko a probiotika, ktore sa daju kupit v lekarni. Nepises, ci si cosi take skusala, preto vyskusaj. Prestan jest na dlheee obdobie sladke, robievaj si salaty zeleninove. Treba prejst celkovou upravou stravy.
Ked si mala mykozy, bol prelieceny aj partner? Mne moja gynda vravela, ze vela lekarov tento fakt zanedba, dievca sa prelieci, ale neprelieci sa jej partner a tak znova a znova holka dostava mykozu.
Ja som mala podobne stavy pri sexe a nechapali sme z coho. Netrpela som dlho, sla som asi po 3 neznesitelnych milovaniach k lekarke. Pri vysetreni, pouzila gynda na jeden pristroj kondom (ved to vsetky poznate). Ked ten pristroj zo mna vytiahla, myslela som, ze umriem. Taku bolest a palenie som zazivala len pri styku, hned som jej o tom povedala a zistilo sa, ze mam alergiu na latex :) Toto sa u teba vylucilo?