Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BeachBody Insanity + Hip Hop ABS

Príspevok v téme: BeachBody Insanity + Hip Hop ABS
o_o

Ahojte, dúfam, že sa tu nájde niekto, kto sa trocha vyzná, ale chcela by som sa spýtať, začala som druhý týždeň s Insanity, je to celkom makačka, ale ide to :)) a dnes som objavila Hip Hop ABS, veľmi sa mi to zapáčilo, tak sa chcem spýtať, či to môžem cvičiť naraz? že najprv odcvičím jedno video insanity a potom tento HH ABS? nebude to pre telo príliš veľká záťaž?

o_o

kavoros:
áno viem, že mi stačí aj len to (veď mám pocit, že už po týždni vidím prvé výsledky :) ), len toto hh abs sa mi páčilo, ale dnes som to vyskúšala, ale no neviem, nejako ma to ani nebavilo..
možno ak vytrénujem postavu, s ktorou budem spokojná tak kebyže to s týmto hh abs len udružujem? (snažím sa stravovať zdravo)

kavoros

Insanity sa venujem už dlhšie a dokonca ho skupinovo precvičujem. Aj ako tréner môžem povedať, že si bohato vystačíš aj s pravidelným a poctivím Insanity cvičením.

Ak sa dostaneš do stavu, že už Insanity dávaš v pohode, môžes prejsť na Insanity Asylum (www.skfitkari.sk) alebo to skúšať dvojfázovo.

Samozrejme záleží, čo si od toho slubuješ. Insanity ťa vyšportuje, ale úbytok tuku budeš musieť stále strážiť najmä v kuchyni.

o_o

ina
ale mne sa aj ten hip hop páči a práve preto, že sa mi to nezdá dáke extra náročné, tak by som to chcela "sklbiť" dokopy.. len sa bojím, či už nebudem príliš telo vyčerpávať

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.