Dobra psychológčka v BA - prosím poraďte!

Katariina

Dobry je taky, ktory sa vie vcitit do roznych stavov ludi a spozna sa to podla toho, ze niekto vas znamy daneho psychologa chvali(l) :)

prezyvka

podla toho co potrebujes. najlepsie napisat albertovej, ona je sefka, popis svoj problem a ona ti sama napise na koho sa obratit. ale myslim ze je to tak ze ak chces psychoterapiu tak zabkayova, ak sa chces liecit tak albertova.

poznam

u albertovej som platila len za prve vysetrenie. chodila som k nej dost casto, stale to bolo zadara. neviem ako teraz, ci sa nieco zmenilo. co viem aj od inych, je jedna z najlacnejsich. to prve vysetrenie ma mozno nastavene vyssie mozno aj preto, aby sa k nej netrepal kazdy s hocijakou prkotinou. ale albertova je tak ci tak na nezaplatenie. to treba zazit a vyskusat, tazko si to clovek predstavi ked ju nepozna.

Katariina

Baby!

Obom Vam dakujem za reakcie.

O p. Albertovej som pocula, aj citala na jej stranke, kedysi som ju chcela navstivit kvoli inemu problemu a pamatam si, ze mala celkom vysoke ceny. Ako psychicke ci telesne zdravie su na nezaplatenie, avsak clovek sa musi prisposobit svojim prijmom a teda na zaciatok som chcela skusit psychologa cez zdrav. poistovnu. Nevies mi povedat, ako je to cenovo v pripade spominanych psych problemov?

No a mama, obcas sa jej vyzalujem, ale nevylieci ma to. Tiez moj muz potrebuje pomoc, lebo ja som vlastne z neho na vetvy, jemu akosi svihlo par mesiacov dozadu, a celkom dost :/ Vdaka za link, vinko sa zide.