Zo dňa na deň ma neľúbi

Príspevok v téme: Zo dňa na deň ma neľúbi
chlolik

Dobrý deň, s priateľom chodím pomaly 3 mesiace,začali sme ako kamaráti. Je to už polrok. Na začiatku vzťahu bolo všetko krásne ,trávili sme spolu všetok voľný čas,chodili sme von,v škole sme boli cez prestávky kedže je z vedľajšej triedy,ked sme neboli vonku tak sme si písali .. proste krásny vzťah. Poznali ho moji rodičia a mňa jeho. Samozrejme malým hádkam sme sa nevyhli ani my , ale rýchlo to prešlo. Teraz po čase zo dňa na deň mi povedal že chce pauzu , že chce nabrať sily lebo sa mu nechce chodiť každý deň von a kedže je veľký milovník pc hier ,tak som to pochopila že chce čas aj na to. Pauza mala byť týždeň- žiaden kontakt ,nič. Pre mňa to bolo veľmi ťažké ,kedže sú matury a máme voľný týždeň. Ubíjalo ma to a začala som byť histerická. Po troch dňoch pauzi sa mi napísal že sa chce rozísť,pýtala som sa prečo, on mi odpovedal,že už ma neľúbi,že ho už nepriťahujem, a páru dni pred tým mi vravel že somako magnet. Veľmi ma to zobralo ,kedže ho neskutočne ľúbim, nechcem sa rozísť .. tak máme stále pauzu a ja len čakám či sa mi ozve a ako to bude pokračovať,či je to len nejaké jeho vnútorne zlyhanie a presvieča sám seba že ma neľúbi alebo sa to zmenilo zo dňa na deň.Každý deň pol roka sme boli spolu alebo v kontakte a city nezmiznú len tak,už neviem čo mám robiť. povedala som mu, aby sme začali od znova a pomaly,ale on nechce ísť so mnou ani von,prieči sa mu to. Bojím sa že odíde už navždy.

Vojtoo

Inac to je gay?
Ako moze zena nepritahovat muza ?

on skor hraje hry akoby bol von
cize IT geeek, rychlo prec !!! :D

chlolik

keď chcel byť s kamarátmi tak bol, a on skor hraje hry akoby bol von.. a sám chcel byť so mnou viac ako s kamarátmi.. sám navrhol pauzu aj keď sa mohol hneď rozísť ,predošlu frajerku mal z opačného konca slovenska a vydržalo im to rok, možno preto že neboli stále spolu a vravel že s ňou nezažil také pekné chvíle ako so mnou .. preto som čakala že nám to vydrži dlhšie .. dám tomu čas a ak sa nič nezmení tak to skončí celkovo..

Dadula56

Podla mna jednoducho zistil, ze mu frajerka zabera prilis vela casu a radsej bude s kamosmi vonku, hrat doma hry atd. Jednoducho mu ten pomer zabava bez frajerky/zabava s frajerkou vysiel v prospech single stavu.
Nie je dobre byt spolu stale, clovek potrebuje aj inych ludi, ine cinnosti. Zamilovanost z jeho strany vyprchala a za ten tyzden si uvedomil, ze bez teba mu je lepsie...no znie to kruto, ale tak to je. Lepsie bude, ked budes uz pracovat s touto teoriou a pohnes sa dalej.

lilyianka

asi to bolo len to prvotné pobláznenie, ktoré z jeho strany vyprchalo .... nuž dievča zlaté, ale nečakaj na zázrak .. snaž sa sústrediť na maturu, aby si spravila a dobre ti dopadla a život ide ďalej, či už s ním alebo bez neho ..

lilyianka

áno, sama si si odpovedala, je to naivná predstava, a ty s tou predstavou neži ..radšej sa pomaly chystaj na to, že to bude rozchod .. pretože pauza vo vzťahu ešte nepriniesla nič dobré .. aj keď určite sú výnimky, ktoré ju mali a vzťah pokračuje ďalej .... mňa skôr napadlo, či na obzore nemal nejakú inú ..alebo nesprával sa voči tebe tak, že by si možno vytušila niečo takéto?

chlolik

Ja viem, ale deň pred pauzou bolo všetko okej, nikdy by som si nepomyslela že príde pauza a prišla z dňa na deň, a prvý deň pauzi mi písal že mu chýbam a zrazu proste nejaky zlom v ňom, z ničoho nič ...Dúfam že to je len nejaké krátkodobe zlyhanie , že sa snaží presvedčiť sam seba že ma neľúbi a v keď začne opať škola a uvedomí si že už to niene také ,tak pochopí že ma ešte ľúbi.. je to dosť naivná predstava

lilyianka

možno bola chyba aj v tom, že ste boli stále spolu, každý deň, chodíte k tomu aj do rovnakej školy a vaše triedy susedia ... ak ťa prestal ľúbiť, s tým ty nič neurobíš, je to jeho definitívne rozhodnutie .. aj keď to určite bolí, prejde to, všetko chce čas, každý z nás si tu niečím takým prešiel a vídíš, sme tu! takže hlavu hore, ide leto, pekne si ho naplánuj s kamoškami, aby si si prevetrala hlavu a pomaly zabudla ... ak ti raz povedal, že chce koniec, tak to, že máte pauzu jeho názor nezmení a ty sa pomaly stotožnuj s tým, že bohužial to znamená definitívny koniec .. vieš ono možno sa veľmi rýchlo zamiloval, ale aj veľmi rýchlo odmiloval .. aj keď už niečo také musel pociťovať dlhšie ..

multiLevel

jaaj, ste este mladucki..pouzivate slova ako milujem ta, pritom poriadne nechapete ich vyznam :-)
zapalit lasku v niekom, kto ju uz neciti je nemozne. Nech by si sa snazila akokolvek, nepojde to. Znakom dospelosti je pochopit to a zmierit sa s tym...teraz je tento chalan pre teba vsetkym, ale vies kolko raz sa este zamilujes? On je este velmi mlady na to aby vedel co chce. A ty tiez..maj aj trosku hrdosti a ked nechce byt s tebou, nechaj ho ist. Prestat lubit sa neda zo dna na den. Je to dlhy proces...