Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
liliana11

zdravim, som zufala trapi ma ochlpenie:( mam ho proste vsade ,prsia ruky chrbty ruk brucho zadok nohy tvar celo nos.. nebudem sa dalej rozpisovat proste sa citim ako opica hoci nieje to extremne vidno,zhorsuje sa to a ja neviem co mam robit vsetky hormony mam v poriadku co to moze byt ??? babule ak mate podobny problem prosim napiste ako ste si s tym poradili... som bezradna

liliana11

tie utierky su dost vonave moze to byt aj tym ze ti to drazdi pokozku skus nieco prirodnejsie ja som to tiez pouzivala mala som nepekne vyrazky a scervenanu tvar. mas takyto problem po celom tele ?

takajedna

no ved to,ze ja mam cierne vlasy a este k tomu huste a chplky tiez :-/ ja si utieram tvar len tou utierkou nasiaknutou nejakym olejom co su k dep. pasikom, ale ja sa potom este aj trochu vyhadzem neviem ci kvoli depilacii alebo tej utierke...no a tie flaky su hrozne potom hlavne ked si dam make up :( a krem pouzivam s kozieho mlieka...

liliana11

Neviem ci si tmavovlaska, ze vraj tmavovlasy maju vzdy viac ochlpenia,podla mna blbost mozu ho mat tak akurat vyraznejsie ako napr.blodiny ale urcite chlpky na tvari u zeny nemaju co robit ani na ramenach brusku atd.. co sa tyka depilovania pouzivam hned po depilovani decky olej, nanesiem na celu tvar necham to tak aspon hodinku umyjem a potom dam nejaky krem ja osobne niveu modru a potom je to v pohodicke nemam ziadne flaky ani suchu pokozku

takajedna

mna tiez nohy netrapia,ale tie len holim lebo vydepilovat si ich neviem kedze tam neznesiem tu bolest :D inak chlpky na krku riesim asi od 16tich ked som chodila do skoly,tak na praxi mi ich depilovali spoluziacky,ale potom ma to prestalo bavit,tak som neriesila a zacala som to riesit min. rok vtedy mi mamina odporucila ten laser len skoda,ze to nie je ucinne hned na prvy krat...a aj ta kozmeticka mi povedala,ze som este dost mlada na to aby som mala chlpy na tvary, tak odvtedy uvazujem nadtym,ze pojdem k endokrinologovi,ale kamoska mi hovorila,ze ona tam tiez kvoli tomuto bola a skusenost taka,ze to ani nejak moc neriesili sice jej dali nejake talbetky, ale nakoniec si dala predpisat antikoncepciu...dokonca ona zacala plesatiet...este k tej depilacii na tvary, ostavaju tam aj tebe flaky hlavne ked si das make up?

liliana11

ale ano depilujem tvar voskom alebo pastou nohy to iste alebo oholim, nohy ma napriklad ani tak netrapia myslim si ze tam je to normalne zarastat:D pravdou je ze odmalicka mam viacej ochlpenia hornu peru riesim od 12rokov stehna to som ani nemusela ale tak mlada-hlupa .. tebe sa to kedy prejavilo ?

liliana11

takajedna kludne chod ku gynegologicke povedz jej ake mas problemi ona ti da urobit hormonalny profil potom budes mudrejsia ako postupovat

takajedna

no presne na kazdu chorobu su schopni dat antikoncepciu lebo s toho maju peniaze a nezaujima ich ake to moze mat nasledky...pre mna je antikoncpecia svinstvo preto ju nechcem...chcela by som nejaku inu alternativu no