Znamenie

Príspevok v téme: Znamenie
mariena

Ahojky veľmy sa mi páči chlapec v znamení býka už sme aj spolu kecali a už sme sa zopar krát aj stretli, lenže ja som znamenie ktoré sa k býkovi vôbec nehodí.
1, mohli by ste mi napísať čo na ných funguje?
2, či aj vy mate za partnera ktorí sa podľa znamenia k vám nehodí a funguje to?

moniqa87

noooo.... je to akurat tak obrovska kravina... zalezi na tom aku su ludia vychovani a aj od toho co zdedili z povyhy svojich rodicov a pritom je jedno v akom znameni sa narodili...

elablue

Ked sa mi niekto paci tak nebudem mysliet na take kraviny ze ake je znamenie a ci sa ku mne podla horoskopu hodi.Toto by ma v zivote nenapadlo takto hladat partnera.

envy

evinka, a nemala si len smolu na blbych chlapov? podla mna je jedno, kto sa v akom znameni narodil, ide o to, aku ma vychovu.. ja som lev a polovica horoskopu kazdeho znamenia na mna sedi, stavim sa, ze nie som jedina.. a to som narodena presne v polovici znamenia lev.. a co sa tyka znameni a horoskopov- neverila by som im..som z oblasti medii a viem, ze tieto veci si radaktori vzdy vymyslaju, takze zasa s triezvou hlavou by som tuto temu riesila...

evinka

pocuvajte...akoze ja, mam raka a je to nadherne..som strelec..no ale to neni to co cem napisat.........ja z duse nenavidim znamenie panna.....nehovorim o holkach..ale o chlapoch v tomto znameni..teraz nereagujte tí ktorí mi chcete nadavat a robit prednes co o tom viem...ale uz neviem kolko rokov ked sa z niekym nechutne pohadam abo mam s nim nejaky problem, aleboooo sa nieco stane vzdy bol znamenie panna...takzeee aj ked niekoho takeho spoznam, davam si na to velky pozor...mozno robim kravovinu, ale ja viem co hovorim,,,mam s tym problem uz niekolko rokov....ale inak sa podla toho neriadim..je mi jedno kto je akeho znamenia.....kazde znamenie ma klad aj zapor...no v tej panne som klad nenasla...a ja viem ze ani nenajdem.....zatooo mam velmi dobru kamaratku a ta je v znameni panny...takze fakt hovorim...!!! tyka sa to chlapov!!!!!!!!!!!!!!!!!

ccc

znamenia môžu niečo o ľuďoch povedať,ale treba ich brať veľmi veľmi orientačne.
napr.mňa muži v znameniach,kt.sa ku mne veľmi nepriťahujú, a naopak znamenia kt.by som sa mala na míle vyhýbať sú pre mňa ako magnet,takže sa tým nenechaj mýliť.
ja som škorpion,priateľ lev,v žiadnom horoskope sa k sebe nehodíme,a sme spolu cca 2roky,aj keď niekedy sa skoro "zabíjame",ale ide to

frh

Mozem Ti najst alebo vykonstruovat stovky systemov podla ktorych sa k Tebe ten typek neskutocne hodi. Kredibilita tychto veci je hlboko pod bodom mrazu, zabudni, nein, negative, bu shi.