Uniformita

milli11

Ale trochu ma Zmateny pravdu. Ja sa casto stretavam s tym, ze mnohe zeny akoby same nevedeli, ako sa obliect a ucesat a len vsetko kopiruju po druhych zenach. Naposledy, mala som v praci taku kolegynu, ak som v niecom prisla do prace, na dalsi den alebo o par dni to mala uz ona, ked som sa dala ostrihat, aj ona. Dokonca mala vzdy taku naladu, aku som mala ja v ten den. Dost mi to islo na nervy.

pilulka

A k tej namyslenosti, co tu spominate, tak je pravda, ze bratislavcanky su strasne namyslene. Ale namyslenych sa najde vsade dost, v kazdom meste, len Bratislava tak posobi, ze ich je tam velka kopa lebo je ich tam obrovska koncentracia z celeho SVK. :DDDD

Sejla

Bože... No áno, Slováci majú svoj stereotyp a to je: mienka okolia je proste dôležitá, každý si dáva pozor na to, aby ho ostatní neohovorili. A to okolie si aj tak nájde dôvod ohovoriť. Pozri a staraj sa sám o seba, či ty máš všetko na poriadku a či dodržiavaš sám sebou nastavené štandardy, už mi to lezie na nervy ako každý by len kritizoval druhých... Je to taký začarovaný kruh z ktorého nie a nie sa dostať von. Uvedom si, že na Slovensku je najväčší problém práve toto čo sám robíš.

pilulka

zmatenyy este si zabudol napisat ako nosia teraz tie kabelky na zapesti, tie take hranate co niektore nosia prehodene na zapasti ako "damy", ale ked otvoria papulku tak len same do p**i, ti j**e a pod.
Neviem z akeho si mesta zmatenyy, ale aj v tom kde ja byvam je to o tom istom ako si opisal. A presne vascina tych do 30 rokov. Vydate si menia ucesy aj strih, neviem cim do je asi to bude sebavedomym, ze si viac veria a maju odvahu byt ine. Slobodne sa potrebuju prisposobit davu.
Ale na druhej strane, taka je moda, nohavice cig. strihu su fajn, dobre sa v nich chodi, niekedy boli v mode zvonoveho strihu, balerinky ja nemusim, pripadaju mi ako papuce, co sa tyka vlasov nemam ich rovne a dlzka je stredna. Farbu vlasov som uz mala vselijaku od modrociernej, oranzovu, bordovu a od 25 mam nieco medzi hnedou a ciernou.

xxy

lost, vobec neviem, preco tu tak vyvadzas. klidek, lebo ta trafi slak, a to by som nechcela. z tvojich reakcii vidno, ze psychicky si na tom neni najlepsie, tak sa pozbieraj. ale hlavne neskatulkuj, ako to mas ty vo zvyku. ze vsetky baby su tu zle, namyslene modelky, dobre? v zivote ti prajem vsetko najlepsie.