Uniformita

Vojtoo

presne tak, mnoho zien je takto, ked idem so psom von tak asi kazda piata, a este si zabudol NAMYSLENY pohlad..
:D
az sa mi ten typ zien vysloven ezhnusil,sorry slecny...

mayday

Nemám ten pocit, aj ked samozrejme vždy je čosi v móde, tak sliepocky po sebe opakujú. A originalita na Slovensku? Nesranduj, sak ťa fseci ohovoria.

Zmatenyy

Mám frajerrku a nemam komplexy. Ma hrdzavé pprefarbene polodlhe. Upokojte sa baby. Pytal som sa mužského pohlavia. Ma svoj štýl .

TinaM

Talianky su uplne ine zeny, ako slovenky, su temperamentnejsie a oblecenie, ktore sa dovaza a predava na talianskom trhu je tiez ine. Okrem toho, aj na slovensku najdes temperemantne a veselo sa obliekajuce zeny- chod navstivit nejaku romsku rodinu, oni maju radi farby, saty, vlasy maju vacsinou vlnave alebo kucerave.
Ja mam blond vlasy, od prirody rovne a konecne! dlhe, lebo take som vzdy chcela. Baleriny nenosim, lebo som asi jedina zena, ktoru tlacia (haluxy). Ale pytam sa- preco sa vsetci muzi za tymi dlhovlasymi rovnovlasymi brunetkami v balerinach otacaju? Na to mi asi povies, ze nie vsetci muzi. A ja ti poviem- mas pravdu...a nie vsetky zeny su take, ako pises ty.

lilyianka

podľa mňa to bude nejaký "týpek" ako sú teraz v tej úžasnej reality show - mama ožeň ma .... že by človek o neho ani nezakopol, ale sebavedomie bude mať až do neba..

takajedna

ja mam tiez dlhe,huste, cierne vlasy a neostriham si ich ani za nic... uz len ked si ich dam podstrihnut mi je luto toho jedneho centimetra...sice si ich zvyknem privriet o dvere auta alebo mi ich kazdy vecer prilahne priatel, ale su moje,su prirodzene a som na ne hrda :))) a ked sa ti nepacia slovenske zeny ich ucesy a styl obliekania,tak nech sa paci utekaj slintat nad zenami do Talianska :)

Dadula56

Jednoducho nie kazda baba priklada vahu obleceniu a nie kazda ma potrebu sa odlisovat.
Ak sa ti slovenske ulice a baby na nich nepacia, tak si nos knihu na citanie.