Veštenie veríte/neveríte?

ema87

Ak chcete naozaj pomôcť a nemíňať zbytočne energiu a peniaze, našla som jedného človeka, ktorý sa tak trochu skrýva pred svetom. Je to jasnovidec a liečiteľ. Spoznala som veľa podobných ľudí, ale tento je výnimočný a má dar od Boha pomáhať ľudom vo všetkých sférach života. Hovorím z vlastnej skúsenosti. Pomohol celej rodine s neriešiteľnými vecami a nechcem si to nechať pre seba,keď viem, že veľa ludi potrebuje pomoc. Odporúčam 0902044010.

Skinny

Ahojte, ja som bola u toho vestca Thomasa, co je tu spomenuty, ale dokopy mi nic nevyslo a ani mi toho moc nepovedal. V nitre som u neho bola.

Anjelik2222

Ahojte bola som u dobrej vestica Veroniky a veľmi presne mi predpovedala čo má čaká.Dokonca aj moju minulost opísala mi ľudí ako vypadaju a veľa veci o ,ktorých nemala od kial vedieť.Vedela ,že má priateľ klame a využíva.Pise aj Anjelské pismo velmi dobrá a ochotná pomôcť.Jej vyklad je úplne iný ako u ostatných.Vela som k nej odporučila a známi si pochvaľujú.Ak chcete na ňu kontakt 0902610396

JurajSzabo

Zdravím, úplnou náhodou som sa sem preklikal a neverím, ale vidím tu kontakt na pani Viktoriu, ktorá mi pomohla taktiež s vecami z minulosti. Ani som netusil, že niečo také prežité a minulé ma môže vplyvňovať v práci a v manželstve. Pochopil som, že musím začať od seba a som dnes oveľa pokornejší človek. Môžem dať len pale hore .Týmto pozdravujem ...Ďuri

AnnaMaria8

Ahojte kočky, /mládenci / :D , rada by som prispela do tejto témy svojím príspevkom. Mala som zdravotne problemy uz dlhe roky,nikto nevedel prist nato ze z coho.Tak som hladala alternativne moznosti.Uplne nahodou som narazila na pani Viktoriu.Vratili sme sa v case,nasli sme miesta, kde sa mi veci zastavili.Musela.som pochopit,a pustit.Moj zivot sa pomaly zacal menit.Teraz viem ze minulost je dolezite vycistit aby sme sa dostali dalej.Ak niekto bude potrebovat tu je kontakt 0944184522.
Veľa Bohom presvetlených dní.

Antonka

Veľmi dobrá veštica je Jonika...mám s ňou veľmi dobré skúsenosti. Hovorí k veci a pravdivo, jej predpovede sa plnia...je aj na Facebooku, Jonika Veštenie Tarot sa tuším volá...

Fedor

Ja mam aktualnu pozitivnu skusenost s vesticou Ankou z Bratislavy, co mi vyvestila sa postupne plni. Pouziva ciganske karty a kristal.Najdete ju na stranke www.vesticaanka.sk

ahojTN

Dobrý, ja som narazil na veľmi dobrú vešticu, ktorá mi zmenila život. Dlhé obdobie sa mi nedarilo a hrozila mi ekzekúcia. Po vyskúšaní viacerích som narazil na vešticu ktorá mi odrobila a ozaj sa mi život zmenil k lepšiemu, Spoznal svoju partnerku a s finančných problémov mi pomohla že mi povedala výherné čísla a vyhral som menšiu výhru ktorá mi pomohla z dlhov. Skúsil som to z výhrov u nej ešte raz ale druhý krát to už nevišlo asi som bol už chamtivý ale moc mi pomohla a stále pomáha asi by som bol už naulicy. Kontakt na ňu stastna.buducnost@gmail.com