Veštenie veríte/neveríte?

ôôôôô

Verím, že niektorí ľudia môžu mať tú schopnosť, že vidia do budúcnosti, ale za vešticami nechodím. Radšej sa nechám prekvapiť, čo mi osud pripraví. To považujem za zaujímavejšie ako to, že by som mal čakať, kedy sa splní to a ono, lebo to povedala veštica.

Julia Bubanova

Nestracajte čas hladaním veštíc nerobte moju chybu skúsila som kade koho a boli to podvodnici !!!!!! aj ich môžem vymenovať

.Pred rokmi mi kamarátka doporučila pani Sofu vraj ona je s nou strašne spokojná ,tak som sa snou skontaktovala a verte je naozaj neuveritelna už roky som jej klient a vôbec sa za to nehanbím ,upratala mi život .Má neskutočny až neuveriteľný dar.Pozor u nej na aroganciu a povýšené spravanie/je to veľmi vzdelana žena/ nebude s vami komunikovať /vestenie-sofa.eu berte že vám chcem pomôcť nie ako reklamu.

tasty

naco je dobre vediet, ze co sa stane? niebje to skor otravne? mat v hlave (v podvedomi), ze kedy sa to alebo to stane so mnou....
vsak to je frustrujuce

napr. vestkyna vam povie davajte si pozor na nehody, a vy cely cas budete "davat pozor", ze kedy sa ta nehoda moze stat, az vas to tak zamestna, ze tu nehodu fakt budete mat, lebo mozog budete mat zamestnany (aj len v podvedomi) myslienkou na nehody, namiesto sustredenia sa na veci....

a koniec koncov nehody, urazy sa ludom bezne v nejakom casovom horizonte stavaju, raz za cas sa stane, ze clovek niekde zakopne, potkne sa, hoci len modrinu utrzil

a potom si povie, ved mala vestica pravdu

Immi

Zdravim,ani ja som neverila,ale zmenilo sa to. Mam znamu, ktora mi za desat rokov nepovedala nic co by sa nesplnilo. Aj ked som si iste veci nepripustala, jednoducho sa stali. Davam sem kontakt na moju znamu pre tych, ktori su pripraveni pocut pravdu. vesticalubomira@gmail.com, 0911246514

mam56

Veštenie z kariet je vhodné na to, aby sa človek zamyslel nad svojim životom. Karty sú robené tak, aby sa týkali ľudí. Každý jeden obrázok sa týka človeka, či už priamo alebo nepriamo. Nie je v tom žiadna mystika. Je to o tisícročnej skúsenosti. Slúži to na zamyslenie, nie na to, aby sa človek podľa toho riadil alebo bol na tom dokonca závislý.