Dvakrat darovany darček

Vojtoo

mayday, nj bohuzial, a potom to kazia takym ako som ja :D
kedze nemam problem dat darcek aj nahodnemu dietatu na ulici.. (a nie, nie cukriky, ale napr hracku, co mi prisla z ebay omylom a nemam s tym co robit...), tak na mna kazdy pozera divne :D
ale samozrejme nie kazdy, prehanam..
aspon sa musim viac potrepit, viac boja, viac vitaztva :D

p.d.

Cize najprv ti da napr. retiazku a potom ti ukaze fotku, na ktorej ju ma ina zena??? To akoze mysli vazne??? Alebo ze by tak trval na svojom vkuse alebo ze by nejaky fetis?

Dadula56

Trapne, velmi trapne. A ked sa ho spytas, tak ti mozno bude tvrdit, aky je on racionalny, lebo ved chcel len usporit peniaze. A ked bol jej dobry, tak zrejme aj tebe mal byt.

Vojtoo

mne osobne je nechutne darovat taky isty darcek dvom osobam, citim sa ako totalny luzer, ktory to dostal v praci zadarmo, akoze reklamne predmety, a nech je to aj ferrari kazdemu kamaratovi, je jedno, co to je, proste mi to pride ako "aha, on to dostal v praci ako reklamne predmety a teraz s tym machruje" :D
preto je u mna sakra narocne doniest suvenir z dovolenky, kedze kazdy musi mat uniatne, ak ma jeden alkohol, druhy uz nesmie (z tej istej destinacie).. cize ak poznam viac ako 5 cielov, tak amen zbohom adios :D tazky to zivot.. ale o to viac sa mi paci,ked si davam takyto limit..
pisem to ako inspiraciu pre inych :D i ked pochybujem ze to niekto cita, ci sa necha inspirovat.. naco aj :D

Vojtoo

bleee..
to som jediny blbecek, co sa snazi vzdy ziskt tak unikatny darcek, ze taky nikde v okruhu 1000km nenajde ? :D

darcek nemusi byt nutne drahy, nemusi byt nutne exoticky, to je vsetko nanic, ale pokial sa dotycny fakt potrapil kym:
1. vymyslel
2. nasiel
3. a zabalil to "personalised" (neviem ako sa to prelozi, proste specialne pre teba..)
4. daroval to v správny cas

tak az potom mas ako taku istotu, ze to nie je lacny smejd, ktory je o biznise "dam-daj"

tj. moze byt na narodky, nemusi, moze byt na sviatok, nemusi, ale tak ako vtip je dobre vyslovit v ten správny cas, tak aj darcek, alebo ine slova, je potrebne darovat, ci vyslovit v ten správny cas.

alebo to moze byt extra spotanny darcek, ze idete okolo butiku na ulici a uvidi krasne tricko a urobi nieco, ze ho na teba navlecie (to je uz jedno ako...) aj to by som, podla mna, povedal, ze je autenticke..

aj ked by to robil tyzden co tyzden, ale vzdy nieco ine (nikdy sa neopakoval,ale to neznamena ze raz kupi figaro a potom milku a potom merci a neopakuje sa, nienie..) tak potom to moze byt autenticke..

LILIII, zaujimave vnimanie, stretol som podobnu osobu, ked som jej presne 1 mesiac od 1. stretka poslal do prace taku ovocno cokoladovu kyticu s drobnostami.. sice si to pochvalovala, ze jej zavidela cela budova, ak hovorila pravdu, no potom mi to zakazala, ze ju to stresuje.. no za tym som, ruk una srdce, nemyslel nic, hold, MDZ prislo priskoro, a bolo v piatok a jednoducho vtedy som malchut ju potesit, pretoze sme si tesne pred tym tyzden dali stavku, ze kto vydrzi nejest sladke co najdlshie... samozrejme ze prehrala, ja neprehravam :D obcas, mozno.. to je jedno..len som s tym hcel povedat, ze je to pre muza DOST blbe, ak zena odmieta nieco, co jej chce dat (skutocne) "LEN TAK" nech ju potesi.
Tak ako ty pozdravis susedu, uprimne, dobry den, len aby si jej popriala dobry den, tak ti moze niekto, darovat nieco, cokolvek,len tak, aby ti sprijemnil den,ziadny umysel, proste len tak :D nechapem co na tom ludia nechapu (i ked neviem, mozno ty chapes).. neodpustil som si to proste toto nenapisat to... len ma to irotuje, ze ked inekto prijme darcek, tak hned za tym nieco vidi :P :D

LILIII

asi by som si nezobrala darcek od niekoho ,kto sa ma snazi len o nieco presvedcit ....... darceky primam len po urcitom case ,ked uz som presvedcena :))

perkelt

Nemyslel a nevymýšlal by som si nič. Opýtal by som sa dotyčného, ako to myslel on.

PS: raz som dostal od frajerky fajn darček, ktorý mi spravil radosť - pivo Duff. Večer ma kamarát volal na pivo, oslavoval narodeniny. Toho Duffa som mu doniesol, bol nadšený a ja som mal radosť druhý raz. Frajerka to nevzala najlepšie. Spravil som zle či dobre?