Zrastene prsty

Príspevok v téme: Zrastene prsty
Smaylik

Mam na oboch chodidlach zrastenu kozu ukazovaka a prostrednika, na pravej je to do 2/3 a ana lavej do 1/2, ale ked su v pokoji, neroztiahnute, vyzera to na menej, cize vidno to spolahlivo vzdy len na pravej...Par ludi si to nielenze vsimlo, ale mali aj komentare ako: fuj, co to je? Ty mas zrastene prsty? Ty si mimozemstan?
Stavalo sa mi to hlavne v detstve a skorej puberte, teraz ma len nedavno prekvapil moj svina otec, ktory si mysli, ze ako pritazliva zena musim vyzerat aj pred nim, ze: nechces si to dat rozrezat?
Nejde o nikoho ineho, len o to, ze stale sa niekto taky moze objavit a ja sa vtedy citim hrozne, ze aze som si to vobec dovolila, mat zrastene prsty!
A ked idem hocikde s holymi prstami, v sandalkach a podobne, cely cas trpnem, ci niekto nebude mat poznamky k tomu a aj ked sa nikto nenajde prave, tak sa citim zle, ze to musim rychlo dat prec.
Moj problem je, ze neviem, kam s tym ist. Je mi jasne, ze to budu rezat a preto asi chirurgia, ale neviem, jak sa tam dostat. A aka to vobec bude chirurgia. Ci len normalna alebo plasticka. Tiez netusim, kolko to bude stat a ci to preplaca poistovna.
Myslim si, ze kedze som sa s tymto narodila a nie je to urazovy stav, tak by to nemalo byt preplacane. Kby som isla k psychologovi s tym, ze mi to robi problem sa citit v pohode, dali by mi nejaky papier, ze to potrebujem kvoli zdraviu a nie je to len esteticka zalezitost ako zvacsenie pier? (Co castokrat ani v konecnom dosledku nebyva prave esteticky k lepsiemu a toto by bolo.)
No neviem.
Ked to niekto uz zazil, prosim popiste mi svoj postup, kam ste sli, co ste komu povedali, ked ste sa toho chceli zbavit. Lebo mam trochu strach, ze ked to poviem praktickej lekarke, ta ma odporuci k nejakemu chirurgovi v statnej fakutlnej nemocnici, ktory bezne operuje len nejake creva, co samozrejme mozu vyzerat hociako, ked sa zasiva brucho (a ked som videla mamine bruhco po cisarskom, tak som extra mienku o chirurgoch nasich nemocnic neziskala...) cize to spravi cely nateseny, ze dokazal som to rozdelit a ja na to pozrem a ze fuj, to co si mi vykonal...chapete...a nepocula som este od nikoho, ze by si to daval robit u plastickeho chirurga, ani v cenniku ziaden nema oddelovanie zrastenych prstov...potrebujem vsetky dostupne info.
Dakujem :)