Všade núkajú málo

kablica

presne tak
biela macka, prosim ta, KONECNE SA SPAMATAJ!!! Fakt som nikdy nestretla ziadneho takeho cloveka, ako si ty!
Neda sa, neda sa, vzdy su na vine vylucne vonkajsie okolnosti, raz byvaly manzel, potom kolega, potom skusenosti v skolstve, potom ina ch.jovina...lenze zakladny problem si len a len ty.
Konecne zdvihni svoju kostnatu r.ť a zacni so sebou nieco robit, alebo aspon sme nevypisuj, len vsetkych vycerpavas.
Dokazes vysat aj zvysky energie z kazdeho, kto sa tebou co len okamih zaobera.

biela mačka

nie, ved ja som predvčerom na pohovore povedala, že súhlasím aj so 400 eurami netto...lenže keď mám prax hlavne v školstve, tak je to problém...

biela mačka

najprv vlasy, potom zuby :-)
a nezdá sa mi, že predavačky majú netto 550...ja som sa informovala aj o takom mieste a tam núkali tri eurá v čistom, krát 160 hodín rovná sa 480

Lulita

v BA je 2% nezamestnanost, pochopim, ked fnuka vychod, ale v BA ma robotu kazdy, kamoska nic moc skola a len v priebehu 3 mesiacov 3 x menila pracu a vzdy ma v cistom tých 550 eur

Filipova

macka ako predavacka? len to nie.. by vytrhala nejakej vlasy keby sa na nu skaredo pozrela :D

macka pokial ti nukaju lepie miesto nez ten telemarketing, zober zatial aj menej, ved z coho chces zit? aby ta vecne zivili rodicia? urcite ani ich to uz tych 40 rokov nebavi...