Poctivé potraviny

Príspevok v téme: Poctivé potraviny
janka345

Ahojte,
rada by som vám dala do pozornosti novú zaujímavú stránku
www.poctivepotraviny.sk
Ja osobne veľmi fandím slovenským domácim výrobkom, tých škandálov v hypermarketoch už je dosť.
Kto má záhradku vie, že napríklad domáca rajčina sa s tou priehľadnou a bezchuťovou z Tesca nedá porovnať, o vitamínoch a živinách ani nehovorím.
Nájdete tu zaujímavé články, súkromnú inzerciu zadarmo, onedlho bude spustená sekcia kde si môžete nájsť vášho lokálneho pestovateľa, či tip na výlet na farmičku s deťmi :)

janka345

Áno johanes, ale portál poctivepotraviny.sk je výlučne pre slovenských prvovýrobcov :) To som chcela vyzdvihnúť :)

MultiLevel

nieco podobne som zhanala poslednu dobu :) Kedze mam moznost na dedine chovat zvieratka a pestovat si zeleninku, hned som sa do toho pustila. U starkej som si vybudovala kurnik a mam u nej sliepocky :) Dakujem tiez za tuto stranku!!!!!

kaciatko_7

Veľmi pekný projekt, chválim... zase sa človek dostáva ku svojej podstate, prírode... bolo by dobré keby sa to uchytilo a rozšírilo po celom Slovensku, a myslím si, že to má šancu... mohlo by to byť novým trendom alebo životným štýlom, už aj teraz badať ako sa človek vracia ku kvalite a nakupuje farmách a trhoviskách, toto by to jednoznačne uľahčilo, len to potrebuje osvetu, aby sa do toho zapojilo čo najviac farmárov, výrobcov