Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je Zadany . . .

Príspevok v téme: Je Zadany . . .
Anite

Ahojte,

Pred pol rokom som si nasla novu pracu.Robim tam s dvoma chalanmi.Ja som sa s tymi dvoma chalanmi dost zblizila. Boli sme vsetci parkrat vonnku.Nedavno sme boli na kolotococh.
ked som tam zacala pracovat tak sa mi velmi pacil ten jeden chalan,v tom case nemal babu,bol single.Potom som sa dozvedela ze aj ja sa mu velmi pacim.

No a cislo dva mal babu.Ten ma v tej dobe niak nepritahoval.No lenze ako som tam zacala spoznavat cislo jedna tak sa mi prestaval pacit a viacej sa mi zapacil ten druhy az na to ze ma babu s ktorou je uz pomaly rok.

Som povedal ze sa mu lubim a aj baby v robote poveadali ze sa mu lubim.
Problem je ze obidvaja chalani su v podstate najlepsi kamarati. A dakedy mam pocit ze ked sme spolu vsetci vonku ze na mna ziarlia.Aj ked ten druhy ma babu.

Neviem,co si myslite? Chcela by som nieco viac s chalanom cislo dva.Lenza ma babu. Mysllite ze ked chalan ma babu ze sa moze este zalubit aj do inej? raz ako som sa s nim rozpravala som sa ho spytala ci ju miluje,zavahall a povedal ze ani nie.Ze je s nou iba so zvyku.

Mam skusat sa s snim zblizit?alebo to nema zmysel kedze ma babu?Naozaj sa mi on lubi a myslim ze by sme si dobre vychadzali.

Dakujem za nazory.

wildwind

rozide sa s nou, zacnete spolu chodit a za kratky cas, budes presne na tom istom mieste ako jeho sucasna baba, zacne ta podjebavat s inou ;) ale zostane s tou, mozno zo zvyku..:)) :) :))

Vojtoo

slunce007
neviem no, ale podla mna by bolo minimalne moralne a eticke voci osobe s ktorou to nefunguje to najskor ukoncit, ci nie? :)
lebo raz tu osobu evidentne a preaukazatelne miloval, kedze su teraz spolu, hoci aj vo vojnovom stave..
nechapem preco potom 50% ludi volia ISTOTY :D ked sa to moze takto dokazit..
je to dost nechutne alibisticke, ked si niekto drzi niekoho (napr pre sex, peniaze, pohodlie, prestiz), kym si POISTI ineho..
extremne chore, chamtive a vypocitave.. takych ludi z celeho srdca nenavidim, lebo nedokazu hrat FAIR PLAY.. ale tak, to je len moj skromny nazor no :D

slunce007

Vojto.... No to je samozrejme ine, tu sa nevravi o psychlogii odohravajucej sa po urcitych cinoch cloveka... A vobec ani teraz nenarazam na konkretny pribeh, ale v kazdych prispevkoch citam to iste ze to iste ti spravi a pod. Blbost! Ka neviem ci clovek ktory je v zlom vztahu nemam pravo stretnut cloveka s ktorym si bude rozumiet a hned je odsudeny ze zahyba je to svina a zaletnik a neviem co. Sak podvadzat nemusi, ale ked niekoho stretol kym bol este v nefunkcom vztahu... no co je na to? Chcete povedat ze laska ked pride si vybera den a hodinu ?..smiesne.

Vojtoo

slunce007
kazd yvztah je iny, ale ked vrah niekoho zavrazdi, druha vrazda uz buda takova ta rutina... bezcitna atd.. toto ti psychologovia potvrdia..
to iste si myslim o vztahoch, ak to raz niekto rozbije/podvedie, tak druhy krat uz nebude mat taku moralnu dilemu, lebo vie, ze sa nic zle nestane, atd..

slunce007

Jezis co mate vsetci s tym, ze by jej urobil po roku vztahu to iste, ako mozte taku sprostost napisat.... ved kazdy vztah je iny aj ludia niesu vsetci rovnaky s ktorymi sme vo vztahu, s niektorymi si rozumieme lepsie s niektorymi horsie. Ako ked citam tiez nazory dookola tie iste, tak to fakt taky nazor moze mat len totalny obmedzenec! Proste mala som chlapa s ktorym som sa dala dokopy ked mal este dotycnu a potom ju nechal, a vobec mi neurobil to iste rozisli sme sa z uuuplne ineho dovodu demetralne odlisneho....!

MultiLevel

Agnes, kazdy dostane to, co si zasluzi a podla toho, ako sa sprava...Pritahujeme si ludi, s ktorymi sa neskor davame dokopy, ktori nas bud miluju, alebo sposobuju trapenie. Ale sme to MY, kto si ich pusti do zivota...Zena, ktora ma problem, ze napriklad vzdy naleti zaletnikovi, alebo ze ma celkovo dlhodobo ten isty problem s muzmi, taka zena musi hladat najma v sebe chybu, nie v nich...
Ci existuju chlapi, co nepodvadzaju? Samozrejme :)

agartio

Agnes998 - existuje. Ale len pre zeny, co hladaju pravu lasku.

Toto, co pise zakladatelka temy, nieje ziadna laska a ani jeden z tych vztahov nevydrzi do smrti. Skutocna laska ide cez dusu a tam nieje ziadne c.1 , c.2. Tam je 100% rozhodnost a istota, len co ju clovek uvidi, hned si je isty, ze je to na cely zivot.
Dusa. Hmm. Co to je? To je to, co ludia uz pomaly nemaju. A tam je aj ten problem, preco im vztahy nefunguju. Zamienaju lasku za sex a hormony, dokonca lasku nazyvaju hormonmi... a to je ten problem.

slunce007

Ale na druhej strane ludia tu pisu dost negativne nazory ale zivot nieje len bielo cierny a podla mna sem pisu len ludia ktory takto vnimaju svet. Mne sa tiez stalo ze som chodila s chlapcom 7mesiacov, a po 7mesiacoch som tiez povedala ze ho uz nelubim, lebo ked som s nim zacala bolo to ze sa mi zapacil a euforia.... no ked sme spolu zacali chodit tak sa mi znepacila jeho povaha a zistila som ze sa nechapeme vo vela veciach a vsetko mi vycital nic sa mu nepacilo, zil si len svoje nazory a ostatne neprijmal... prestala som ho lubil proste to vyprchalo nenasla som na nom nic co by som lubila.... cize je to mozne ze clovek moze po roku aj skor prestat lubit! Preto by sa ludia mali trosku viac spoznat a potom az ist do vztahu, ked sa ide bezhlavo je to kratky vztah. Cize toto sa mohlo kludne stat aj u toho tvojho, ale o zvyku hovorit vonkoncom nemoze! Radim ti jedno, a to je dobra rada od srdca a zo skusenosti.... netvrdim aby si to s nim neskusala ze sa popapalis alebo co to nikde nieje napisane ze to urobi aj tebe to je taka hlupost a zatuchnuty nazor ludi ktory vidia svet cierno-bielo. Ved by si kludne mohla byt ty ta jeho prava niekde nieje napisane ze nie, len sa drz tejto rady - NEZACNI SI S NIM SKOR AKO KYM JE ESTE ZADANY!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.