Zlé antidepresiva potrebujem rady

Príspevok v téme: Zlé antidepresiva potrebujem rady
truhlik8

Dobrý deň, mám taký problém. Bola som u psychiatricky lebo mávam úzkosti pred menzesom a je to strašné a som aj naladova. Povedala mi ze trpim predmenstruacnym syndrómom a tak mi dala že vraj slabé antidepresiva coaxil. Ale beriem ich 4 dní dve tabletky a to jednu ráno a jednu poobede ale mám pocit ze mi je horšie a horšie nálada sa mi zhoršila, mám úzkosti, a strach...nemám chuť do jedla a nič nepapam skoro..Dnes mi napadla myšlienka na smrť a ja som sa hneď zlakla. Dnes som sa rozhodla túre lieky prestať brať lebo každý deň plačem a plačem. Čo mám čakať ? Po 4 dňoch vzniká závislosť? Môže mi byť horšie? Myslím že takéto lieky nepotrebujem brať lebo som z nich mega ospala a dostali ma do strateného stavu...koľko trvá kým to vymyzne z môjho tela?

p.d.

3-5 tyzdnov trva, kym nastupi ucinok antidepresiv. Ja sa liecim uz dost dlho, tak nieco o tom viem minimalne z pocutia od doktorov. A co by som mu daval? Myslis peniaze, ci som ta zle pochopil?

amanda23

ja by som tiez koli predmenstruacnemu syndromu nepchala do seba denne a roky AD, zbavit sa ich potom bude o to tazsie, ak sa to vobec podari...

kukurica9999

boze ludia nechapem preco kvoli kazdej somarine hned siahate po liekoch! ved to je normalne ze pred kramami mas iny stav lebo sa ti buria hormony to je normalne. to ma 90% zien. boze tato kultura je plna hlupakov kazdy chce hned rychlo a navzdy pokoj a pritom nepocuva vlastne telo a nesnazi sa mu pochopit. len co najrychlejsie treba zahnat stav nech je pokoj ved trocha rozmyslajte

luciano

Gotexans, čo to táraš za nezmysly? Antidepresíva sú cesta do pekla? Kde si prišiel na túto nezmyselnú myšlienku? Správne vedená liečba pmocou AD dokáže v mnohých prípadoch zázraky. Dobre zvolené AD dokáže rozjasniť myseľ tak, že po depresií neostane vôbec nič.

p.d.

Ja si myslim, ze su AD, ktore su fakt zle, ale su aj AD, ktore cloveku robia dobre. Netreba vsetko hadzat do jedneho vreca. Mne povedala Dr., ze ucinok sa dostavi po cirka 3 tyzdnoch, len je otazne aky:)

gotexans

truhlik, a rozmyslala si ist na ten problem prirodnou cestou? AD je svinstvo a cesta do pekla, chcem ti poradit tak sa mi ozvi, najdes ma na azete

truhlik8

No ja mám takú povahu že sa hneď rozrusim z maličkostí a pred menzesom mám úzkosti a nervózna som.....a tento coaxil odkedy beriem sa cítim ako nafetovana a po 4 dňoch je to stále horšie predtým mi takto zle nebolo....radšej mať úzkosti ako myšlienky na samovraždu a ešte k tomu byť ako z inej planéty bez nálady. Bojím sa už akékoľvek antidepresiva zobrať lebo sa bojím ze nepomôžu...