Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

amanda23

Este pre pana Nica, pytal sa, co som urobila pre svoje zdravie...Moj mily pri dvojrocnom dietati , ked je clovek s nim cele dni sam a muz sa vracia neskoro denne z prace sa vela toho porobit neda.. To si asi nevies predstavit od rana kolobeh, potom prechadzka, nakupit, varit obed, nakrmit dieta, niekolkokrat prebalovat..V noci casto nespavat hlavne ked je dieta malicke apod. Stihala som obcas jedine jogu, dbala na dostatok ovocia a zeleniny, takze az takym panom svojho casu ako si ty som byt nemohla, bola som rada, ked som mala 10 minut vecer klud na sprchu a vecer nejaka kniha, ked doeta zalahlo a to uz mi aj tak oci nad nou padali, takze tak to maju matky pri malych detoch...

samadoma

amanda, ja viem o pani katrincovej tolko, ze je vo vsetkych moznych firmach mlm, ze na vsetkom kde sa len da riadne ryzuje. urcite tie jej lieky aj niekomu pomohli, ved preto sa vyrabaju. lenze druha vec je ked to clovek robi kvoli zisku. kazdy musi z niecoho zit ale ked hovorime ze praca lekara je poslanie, tak aj praca liecitela by mala byt taka ista.

amanda23

Nico, na tu silnu mensruaciu nech skusi pit pred menzesom alchemilkovy caj, pocas menzesu mysli chvost cas, vyjde ta to na 2 Eur 20 sackov, to sa da a efekt sama uvidi...

amanda23

ano Samadoma, pani Katrincova.. Ono je to tak, ze komu pomohla po nekonecnom chodeni po doktoroch a uzivania mnozstva liekov s minimalnym efektom, ten na nu neda dopustit. Dalej suhlasim aj s Nicom ohladom toho, ze priatelka vie, co jej skodi na tie ekzemy a nedokaze zmenit zivotosrpavu, vzdat sa toho. Nikto nedokaze robit zazraky, ak sa aj pacient trocha neposnazi sam, ale nemysli si zasa, ze sportom , stravou vyliecis vsetko. Tiez jeden moj kamos, velky sportovec trpi rokmi zapalmi klbov ,silne bolesti, chodi po klinikach aj sukromnych lekaroch najlepsich po Slovensku a zatial mu nik nepomohol, navyse mal aj nador v hlave nedavno, napriek tomu sportuje, kedy len moze, ked vladze. Alternativu odmieta.. Nech si teda kazdy vyberie podla seba. U nas je problem v tom, ze lekari urobia zakladne vysetrenia, kde sa nic nezisti a koniec, vzdy to zvalia na psychiku..

samadoma

ale ludia su vacsinou lenivi, chcu aby ich problem za nich vyriesil niekto iny. tak potom behaju od certa k diablovi a cuduju sa, ze to neucinkuje. ja mam aspon taku skusenost ze najviac pomaha psychika. minuly rok bol manzel velmi chory, hned ho chytila hypochondria, tak to islo dole kopcom, lekari do neho pchali a pchali. jedneho dna som sa nastvala a povedala som mu, ze ked neprestane tak sa odstahujem. stale len stonal, plakal, bal sa, ze umrie. potom sa uz nastvala aj svokra a vynadala mu. tak sa konecne spamatal a prestal sa tym zaoberat, zacal zase venovat pozornost praci a o mesiac mu nic nebolo.

Nicolas55

ale aby ste ma rozumeli: najviac ma stve, ze priatelka sa da do ruk roznym nekvalifikovanym sarlatanom, ktori si myslia, ze maju 3 oko, ale sama sa nejak o to nepricini. Jej mama vyhodila nehorazne prachy v Kysuckom n/m zato ze ju skenovala nejaka teta pristrojom a dala jej prasky z vytazkov mrtveho mora. Stale ma ekzem, stale ma migreny a niekolko stovak eur v prdeli. Mne to moze byt jednu, moje peniaze to nie su, ale pokial si clovek neuvedomi, ze musi zacat sam od seba, tak potom je jedno kam chodite. To ma najviac stve, ze sa spolieha len nato, ze ju vyliecia kvapky. Mava silnu menstruaciu - cital som, ze clovek co sportuje, tak ju moze zmiernit.

samadoma

veru. a to predpovedali viaceri. by ma zaujimalo co teraz vsetci vyhlasuju pred svojimi oveckami preco sa to vlastne neudialo. ako to vysvetluju, ked predtym robili bu-bu-bu. myslim ze sa musia citit dost trapne.