Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

Prezývka

Nicolas55 -> netreba ti sukromne kliniky ale najst dobrych statnych lekarov. Napriklad primar FNLP v KE na koznom Tomas Kampe, ak hladas kozneho na ten exem.

samadoma

neviem ale ja pokial mi nic nie je nemienim behat po lekaroch a vysetreniach. najlepsie na choroby ani nemysliet a budes zdravy. pohyb, zdrava strava, dobry spanok, vesela mysel. to si myslim ze vacsinou staci.

Nicolas55

inac, su sukromne kliniky, kde vam spravia kompletne vysetrenie tela, venuju sa vam cely den. Stoji to sice dost penazi, neviem ci nie okolo 500e, ale urcite lepsie, ked sa vas tam ujmu kvalifikovani ludia a vystria vas poriadne, ako ked sa za vas pomodli jedna teta-beta. Taketo vysetrenia som neabsolvoval, ale viem ze to existuje a spravia vam tam tolke vysetrenia co ani za cely rok ked behate po doktoroch.

doubledog

samadoma

na ilustraciu ti jednu situaciu, ktore som osobne zazil:

- mal som mierne bolesti v lavom uchu, mal som podozrenie na nejake lokalnu infekciu, lebo som sa kupal v znecistenom jazere (kazdy, kto tam vtedy bol so mnou, to dostal)
prisiel som k tej mojej liecitelke, povedal jej: "spravte mi prosim komplexne vysetrenie"
nic viac som jej nehovoril.
zacala ma skenovat tym svojim pristrojom, a o 3 minuty mi hovori: mate v lavom uchu nejaku infekciu.

a takychto situacii som zazil x.
a preto verim aj tomu, co si priamo overit neviem.

ale samozrejme uplne na zaciatku, kym som ju nepoznal, som bol odkazany viacmenej iba na vieru.
ale priebeh liecby ma presvedcil velmi rychlo (konkretne o 48 hodin po navsteve u nej sa diali presne tie veci, o ktorych tvrdila, ze sa diat budu)

Prezývka

Co tak zajst na kliniku do nejakej fakultnej nemocnice na histologicku a imunohistoligcku biopsiu tkaniva, zistenie alegrenov a antibody latok? Spravit testy na hepatitu popripade borelu.
Indikuje kozny. Zacala by som s tou biopsiou. Ak budu zmane vysledky doplnila by som k tomu prirodnu liecbu popripade ak za to mozu alergeny tak ich vyvarovaniu.

samadoma

nicolas, strasne vela tu toho pises, cele litanie, to sa nikomu nechce citat. zostrucni, lebo si to budes citat iba sam. si predstav, ci by si ty cital po niekom taketo elaboraty.

Nicolas55

polozim ti takuto otazku. Co si sama spravila pre svoje telo, zdravie? To tu nepises. Opisujes tu, ako ti teda na dialku davala energiu, modlila sa za teba a tebe sa z toho ulavilo, ako ti strngotalo v crevach. Zaujimave je inac to, ze ludia robia uplne nieco ine ako povolanie(myslim ze aj tato tetka robila uplne inu robotu) a po case zistia, ze maju nieco v sebe nejaku energiu a potom si to premietnu do toho, ze mozu to vyuzit na zisk peniazkov od ludi, ze je to lepsie ako niekde stat 12hod za pasom. Mozno vykonavala urcity druh Voodoo, tazko povedat. Alebo je to autosugescia.
Vazne, ale co si spravila pre svoje telo ty sama.
Stale tu pisem, ze moja priatelka mam pocit preto nic nerobi. Bez sladkosti nevydrzi, ze ona potrebuje sladke skoro kazdy den, doma radi varia s pomocou cili papriciek (trvalo urcity cas nez som si zvykol na ich jedlo :D ), potom priatelka rada soli, jedava kyslu kapustu i ked by nemala, takisto citrusove plody - caj s citronom, dost casto ide o cierny caj, ktory moze organizmus zatoxikovat.Co spolu chodime tak priatelka pribrala asi 10kg. Proste ide o to, ze co clovek robi sam pre to svoje telo. K tomu, ze sa jej zhorsuje stav ekzemu alebo ma migreny si nemyslim, ze potrebuje radi od tetuly s NAD silami, ale potrebuje zmenit styl, zivotospravu.

Ale aby som nevyzeral, ze nemam skusenost aj ja s niecim takym. Asi ked som mal 12-13 rokov som 2x odpadol. Bol som u neorogolicky a ta mi povedala, ze to moze byt sposobene dospievanim alebo nejaky nabeh na epilepsiu. Predpisala mi lieky. Raz ma mama zobrala akemusi clovekovi, ktory mal mat udajne tiez nejaku moc v rukach, tiez mal nejake kvapky co predaval. Tak sme tam isli, lahol som si a potom mi rukami nieco robil nad hlavou. Nakoniec cosi vyslo z neho, zeby som nemal brat lieky tie od doktorky, a ze sa mi do hlavy dostava voda nieco v tom zmysle. Mama mala problemy s tatkom(pil, bol agresivny), ten ujo jej povedal, zeby sa ho mala letmo nenapadne dotknut a odpustit mu vsetko a ze by sa to malo dat do normalu. Myslite? Ziju spolu oddelene, to je asi ta jeho vestba.

Amanda23: aj moja mama bola u nej, predpisala jej kvapky za 40e, mama ich ani raz nebrala, uz su po zaruke. A povedala mi, ze nejakej klientke diagnostikovala nadory a ta cela od strachu si dala robit rozne vysetrenia. Co je zistili? Nic.
Inac na mieste tvojho manzela by som isto nic take nefinancoval. Radsej by som si siel s tebou zaplavat, na bylinky, do prirody a kupil zdravu stravu ;).

amanda23

Nikolas, preto som sa pytala, lebo u tej tety som bola kedysi aj ja..O nej som tu aj pisala ako sa kamoskina rodina u nej liecila a nedaju na nu dopustit. Jednoducho, tazko sa to tu vysvetluje, ale ma ten dar, mna napr. casto liecila na dialku, nikdy ma nevidela, len sme spolu hovorili a dala som datum narodenia. Ze to nebol ofajc som vedela, lebo ked som jej na radu kamosky poslala sms a dat. narodenia a cele meno a mesto, kde zijem, zavolala, ze ma teraz toho vela a budem dlho cakat na termin. Bolo mi naozaj vtedy strasne..Po ceste k lekarovi sa mi zrazu nahle ulavilo, z nicoho nic, nechapala som, asi o 10 min. mi ta pani volala a povedala, ze sa na mna "napojila" a vymenovala mi , co vsetko mam a ze vecer presne o istej hodine mam si kdesi v klude sama lahnut a bude ma 15 min. liecit. Citila sa velmi prijemne a vzdy ked na mna posobila mi strasne skrkotalo v crevach. 2 x som tam potom bola aj osobne. Nemusis tomu verit, ale ma naozaj velky dar aspon co sa tyka tychto energii a "videnia". Co sa tyka liecenia joaliskami, no neviem, davala ich aj mne a pri 3. kure som sa nato vykaslala, mozno som nemala, potom som sla k inej, nie leicitelke ale lekarke alternativnej a ta ma vysetrovala pristrojmi a pozerala telo a jazyk, v podstate vela veci co vravela ta liecitelka sa tam potvrdilo aj u tejto, bez toho, aby o ta druha o tom vedela. Uvidim, som teraz aj ja na joaliskach, ale u inej terapeutky znamej. Dufajme, ze to zaberie. Co sa tyka lekarov, s exemom tvojej priatelke ani jeden nepomoze, ani s migrenami, najskor by ju po case poslali na psychiatriu, ako mojho kamosa a dali jej antidepresiva. No aj toho ta pani z Ilavy z toho dostala, bral akesi kvapky a ma pokoj. Ale chapem ta Niko, moj muz je tiez neveriaci Tomas, ale vidi, ze lekari mi nepomohli, tak sa mi do toho nemiasa...