Pukanie v sánke (uchu)

Príspevok v téme: Pukanie v sánke (uchu)
ivanka159

Dobrý deň. Asi od Vianoc sa mi začalo divne ozývať v uchu, neviem vysvetliť ten zvuk, ako pukanie, vždy keď niekto povie (alebo ja) niečo nahlas. A včera som si všimla, že keď tak dám ústa na krivo (som skúšala) vždy mi pukne na tej strane v sánke. Čiže ono je to asi pukanie, čo sa mi ozýva v tom uchu. Začala som sa veľmi báť, no niekde som čítala čo je dosť pravdepodobné, že to môže spôsobovať zub múdrosti? Bodaj by. Pretože sa bojím, že je to niečo vážnejšie. Na tej strane (pravej) mám dolný vyrastený a horný sa vôbec neukázal ale na staršom rontgene vidno, že ten horný tlačí na zuby a zrejme sa nevytlačí lebo ide krivo do ostatných zubov (nie až tak moc ale trochu krivo). Samozrejme pôjdem s tým k ušnému, potom asi k zubárovi, ale ešte len teraz sa idem objednať a budem tam môcť ísť až tak o týždeň.. Prosím vás má niekto to isté alebo viete čo by to mohlo byť? Ďakujem

Lubos9

Presne toto iste mam aj ja a zacala ma po prekonani dajakej infekcnej choroby pluc boliet aj hlava na lavej strane pod tym bolavym uchom. Vsetko to zacalo pukanim v sanke na lavej strane, tesne pod usnym lalokom. Nasledovala nepretrzita a neprijemna bolest hlavy, ktora pretrvava az doteraz a v uchu mi mravenci, momentalne ma zacala boliet sanka na spominanom mieste, ked otvaram usta alebo prezuvam. Som po vysetreniach a uz idem iba na magneticku, lebo zatial nevedia urcit diagnozu. 7 mesiacov sa citim otrasne, nesustredene, podrazdeno, nevyspato...zvykol som si.