Ako sa najrychlejsie naucim anglicky?

Príspevok v téme: Ako sa najrychlejsie naucim anglicky?
samadoma

Dostala som ponuku na vybornu pracu po ktorej som vzdy tuzila. Pockaju na mna rok, ale podmienka je znalost anglictiny. Ja som sa v skole ucila nemcinu, z angliny poznam tak 5 slov. Viete mi poradit ako sa co najrychlejsie naucim anglicky? Bohuzial kurzy v jazykovkach sa mi zdaju dost pomale a na osobneho ucitela nemam prachy. Do zahranicia odist nemozem na kurz kvoli malemu synovi. Je nejaka fakt dobra kniha podla ktorej sa oplati ist? Alebo internetovy kurz, alebo nieco ine, je jedno co, len nech to ide rychlo a vyucba je kvalitna. Diiiik!!

sdfgsd

Kamarat mal presne tento isty problem - vyriesil ho tak, ze niekde splasil lektorku anglictiny a zacal s nou chodit, nastahoval si ju k sebe, no a do pol roka vedel perfektne po anglicky :)

samadoma

ja som sa tiez kedysi najviac z nemciny naucila priamo v nemecku. bola som tam dva mesiace na brigade, jedina slovenka, vsetko ostatne nemci. a uzasne mi pomahali, vsetko mi vysvetlovali, opravovali co som povedala zle. po dvoch mesiacoch som mlela ako rodeny nemec. a potom som uz iba rozsirovala slovnu zasobu, sledovala telku, rozhlas, noviny, citala knihy.
do anglicka ale odist teraz nemozem, musim sa ucit tu na slovensku. zvazujem tu callanovu metodu, plus k tomu este pridat nejake samostudium.

Prezývka

Ja som sa po anglicky naucila z rozpravok na tv pre deti. Neskor to boli filmy, knizky ci pc hry.

Moznost je aj ist do zahranicia a tam sa naucis, neviem ake mas vsak moznosti v tomto s tvojim dietatom, no viem povedat ze ja som zas nic nevedela po nemecky a po 2 mesiacoch v nemecky sa nemam problem dorozumiet zakladne veci a beznu konverzaciu.

xxy

nechcem ta demotivovat, ale myslim, ze to nie je ani realne. ak nemusis mat tip-top anglinu, mozno by sa s tym dalo nieco robit, treba lektora, taky co vytiahol aj paty zo slovenska, najlepsie native speaker. ak ides do britanie, tak britsku anglictinu treba - britske filmy a serialy.

Mimulus

Choď do Anglicka, spáchaj nejaký zločin a daj sa zavrieť. Tam sa najlepšie naučíš jazyk...teplá strava + ubytovanie grátis.
Žiadna škola ťa jazyk nenaučí!!!

sajvls

Jazyky sa ucia najlepsie v skupine prave preto, ze je to kmunikacny nastroj, cize ano, aj samoucne sa moze clovek ucit, ale vyslovnost, prax a navyk dosiahnes jedine v skupine. Daju sa zaplatit aj intenzivne kurzy, kde chodis aj 3x do tyzdna, medzitym si doma opakujes, ucis sa slovnu zasobu, cize si v tom kazdy den vlastne, podla mna do roka sa to da krasne zvladnut, ked sa tomu povenujes cca kazdy den. Ale cim viac budes hovorit, tym rychlejsie to pojde.

htherapy

S knihou sa sama nenaucis. Ked mas male dieta a nemozes ist do zahranicia uz teraz (o rok uz mozes?), tak si kup za 10 EUR najlacnejsiu webkameru a najdi si konverzaciu a vyucovanie cez skype. Malo by byt lacnejsie a dostupnejsie ako ucenie v triede.